Materiał Partnera Ubezpieczenie turystyczne u agentki Anny Biernackiej

Ubezpieczenie turystyczne u agentki Anny Biernackiej

Bezpieczna podróż to dla wielu osób synonim udanych wakacji lub przyjemnie spędzonego czasu z rodziną podczas urlopu. Zadbają o to agenci ubezpieczeniowi, w tym Anna Biernacka z Kalisza. W placówce polisę dla wojażera warto wykupić nie tylko ze względu na siebie, lecz także po to, aby zapewnić ochronę swojej rodzinie lub znajomym, z którymi spędzamy wolny czas.

Ubezpieczenie turystyczne – zalety

Podczas podróży po kraju lub zagranicznych, w trakcie urlopu lub wakacji każdy z nas chce czuć się bezpiecznie i mieć zapewnioną pomoc w razie nieprzewidzianych sytuacji. Taką ochronę zapewnia ubezpieczenie turystyczne, które można wykupić w placówce PZU w Kaliszu u agentki Anna Biernackiej. Polisa działa od momentu, gdy klient wyrusza w podróż, aż do powrotu do domu. Obejmuje wyjazdy rodzinne, grupowe i indywidualne. Przez dwie doby od zakończenia urlopu osoba ubezpieczona może skorzystać z polisy w razie awarii pojazdu, wypadku, odwołania lub opóźnienia pociągu, strajku linii lotniczych. Ubezpieczenie wojażer działa na terenie kraju, w Europie i na świecie, a oferta jest skierowana do Polaków i obcokrajowców. Ponadto, ubezpieczenie obejmuje u podróżujących za granicę dla polis zawartych na okres nie dłuższy niż  30 dni odpowiedzialność za nagłe zachorow​anie na Covid-19.

Jaką pomoc można uzyskać w podróży?

W ramach ubezpieczenia wojażer można uzyskać szeroką pomoc. Polisa obejmuje: leczenie, transport, wsparcie po powrocie z urlopu, pomoc tłumacza, ratownictwo, zwrot kosztów leczenia. Ubezpieczyciel zobowiązuje się między innymi do: organizacji pobytu w szpitalu lub wizyty u lekarza, zapewnienia środka transportu do szpitala lub z zagranicy do domu, udzielenia pomocy po powrocie z wakacji w razie wypadku, telefonicznej rozmowy z tłumaczem języka angielskiego podczas wizyty u lekarza, opłacenia akcji poszukiwawczej i pomocy w przypadku awarii sprzętu sportowego oraz zwrotu pieniędzy wydanych na leki lub sprzęt medyczny.

Dodatkowe pakiety dla podróżników

Ubezpieczenie turystyczne można rozszerzać poprzez wykupienie dodatkowych pakietów. O szczegóły należy pytać u agentki PZU Anny Biernackiej, która swoje biuro ma w Kaliszu. Polisę dla wojażera da się rozbudować o pakiety assistance: rozszerzony, rodzinny i dziecko/osoba niesamodzielna. Obejmują one między innymi: transport i zakwaterowanie członka rodziny, transport lub hotel dla osoby opiekującej się pacjentem, który musi zostać odwieziony karetką do domu lub przebywa w szpitalu, oraz opiekę dla dziecka w przypadku, gdy rodzic trafi do szpitala. Dodatkowymi opcjami ochrony podczas podróży są na przykład: ubezpieczenie NNW, OC i bagażu, możliwość skrócenia lub wydłużenia wyjazdu i leczeni po podróży. Wszystkie wymienione formy rozszerzenia polisy turystycznej trwają do momentu zakończenia podróży.

Opracowanie:

Anna Biernacka Pośrednictwo ubezpieczeniowe. Agent wyłączny PZU

Kalisz , Chopina 1A , (pok. 2 parter)

  • tel. 607 939 899

Podziel się