Materiał Partnera Dlaczego warto zainwestować w prywatne ubezpieczenie zdrowotne?

Dlaczego warto zainwestować w prywatne ubezpieczenie zdrowotne?

Wiele osób nie ma ani czasu, ani cierpliwości, aby czekać kilka miesięcy na wizyty u lekarzy Narodowego Funduszu Zdrowia. Wielu również jest tego zdania, że prywatna opieka medyczna będzie na wyższym poziomie, niż ta państwowa i opierając się na historiach internautów, nie jest to stwierdzenie dalekie od prawdy. Właśnie z tych powodów Polacy decydują się na wykupienie prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego, które oprócz wielokrotnego skrócenia kolejek w oczekiwaniu na wizytę, zapewni również dodatkowy pakiet badań.

Dlaczego ubezpieczenie zdrowotne to najlepszy wybór?

Jak już zostało wspomniane – prywatna opieka medyczna to krótsze kolejki, a więc krótsze oczekiwanie na wizytę, co jest szczególnie ważne przy chorobach lub urazach, z którymi nie można zwlekać. Niestety, nam ludziom zdarza się zapaść na choroby, które im szybciej są wykryte, tym jest większa szansa na całkowity powrót do zdrowia. Co więcej, według opinii wielu internautów korzystających z prywatnych usług medycznych, zdecydowana większość określa je jako lepsze, niż te oferowane przez państwową służbę zdrowia.

Co możemy otrzymać, wykupując polisę zdrowotną?

Przede wszystkim ubezpieczenia pokrywające większość kosztów, które musielibyśmy pokryć z własnej kieszeni w przypadku chęci skorzystania z prywatnej opieki medycznej. W ich skład wchodzą ubezpieczenia:

  • kosztów leczenia i innych świadczeń medycznych
  • kosztów pomocy doraźnej
  • kosztów operacji oraz pobytu w szpitalu
  • assistance medycznego

To jednak nie wszystko. Mamy do dyspozycji pakiet świadczeń, który zawiera w sobie między innymi konsultacje lekarskie, badania, rehabilitacje oraz szczepienia. Oczywiście wszystko zależy od indywidualnego życzenia klienta, lub oferty ubezpieczyciela. W dodatku istnieje również możliwość za niewielką dopłatą, objęcia ubezpieczeniem swoich najbliższych – nawet osób powyżej 65 roku życia.

Jeśli chcemy mieć pewność, że nasze ubezpieczenie obejmie wszystkie potrzebne nam kwestie i po prostu chcemy żyć spokojnie, nie martwiąc się o to, czy w razie nagłej choroby znajdzie się lekarz, który będzie miał możliwość nam pomóc, wybierzmy za pośrednika ubezpieczeniowego Marię Kandulską. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, firma współpracuje z najlepszymi ubezpieczycielami w kraju, co w efekcie umożliwia przedstawienie klientowi najkorzystniejszej dla niego oferty.

Opracowanie:

Podziel się