Artykuł sponsorowany Czy warto wykupić prywatne ubezpieczenie zdrowotne?

Czy warto wykupić prywatne ubezpieczenie zdrowotne?

Czy jest coś cenniejszego niż zdrowie? Wszyscy chcemy żyć jak najdłużej i pozostać w formie do późnej starości. Niestety, państwowa służba zdrowia pozostawia wiele do życzenia – na wizytę w gabinecie specjalisty często trzeba czekać wiele miesięcy. Nic dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Również rozważasz to rozwiązanie? Jeśli zastanawiasz się, co warto wziąć pod uwagę, wykupując prywatne ubezpieczenie zdrowotne, zapoznaj się z naszym poradnikiem.

Zadbaj o zdrowie rodziny

Choć każda pracująca osoba objęta jest ubezpieczeniem zdrowotnym, które daje możliwość bezpłatnego korzystania z wizyt u specjalistów, zabiegów medycznych i leczenia w szpitalach, to z każdym rokiem rośnie grono osób, które decydują się na prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Dlaczego tak się dzieje? Okazuję się bowiem, że w praktyce na wizytę u specjalisty często musimy czekać kilkanaście miesięcy, a czasem nawet dłużej. Wówczas wiele osób decyduje się na wizytę prywatną, co wiąże się z tym, że nie tylko opłacamy składkę na ZUS, ale także przeznaczamy sporą kwotę na półgodzinną konsultację. Jeśli wizyt musi być więcej, z pewnością odczuje to domowy budżet.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Jeśli chcemy korzystać z badań i wizyt u specjalistów bez długich kolejek, to prywatne ubezpieczenie zdrowotne to najlepszy wybór. Miesięczne składki szybko się zwracają, zwłaszcza jeśli regularnie musimy odwiedzać gabinet lekarski. Do wyboru mamy mnóstwo różnych polis – pakiety mniejsze i rozszerzone. Jeśli zastanawiasz się, jakie ubezpieczenie wybrać, skontaktuj się z Pośrednictwem Ubezpieczeniowym Ewa Falkiewicz w Malborku. Specjaliści przygotują dla Ciebie najlepsze, dostępne na rynku oferty i opowiedzą, czym się od siebie różnią. Polisa powinna gwarantować możliwość skorzystania z tysięcy różnych placówek medycznych w całym kraju, bez długich kolejek. Wizyty powinny być nielimitowane. Co ważne, w skład ubezpieczenia wchodzą także badania laboratoryjne, niektóre badania specjalistyczne oraz część zabiegów medycznych. Wszystko zależy od pakietu, który wybierzemy. Im droższe ubezpieczenie zdrowotne, tym więcej możliwości.

Ubezpieczenie zdrowotne gwarantuje zupełnie inne spojrzenie na służbę zdrowia. Dostęp do wielu placówek medycznych ze specjalistycznym sprzętem, do badań i wizyt lekarskich bez kolejek, to ogromny komfort. Jeśli zastanawiasz się, jakie ubezpieczenie zdrowotne będzie najlepsze dla Ciebie i Twojej rodziny, koniecznie skontaktuj się z doświadczonym doradcą ubezpieczeniowym. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas