Materiał Partnera Twój serwisant sprzętów AGD!

Twój serwisant sprzętów AGD!

Sprzęty AGD takie, jak zmywarki, pralki, piekarniki, mikrofalówki, czy też odkurzacze, posiadamy w swoich domach my wszyscy. W całym kraju jest zatem ponad kilkadziesiąt milionów urządzeń, na które przypada około kilka tysięcy firm serwisowych. Wbrew pozorom na polskim rynku nie działa zbyt wiele podmiotów naprawczych, które są w stanie pomóc użytkownikom starszych sprzętów, jak i też właścicielom najnowocześniejszych technologii. Dowiedz się, czym wyróżnia się dobry serwisant AGD.

Szeroka oferta serwisowa

Wśród serwisantów sprzętów AGD, działają ci, którzy oferują bardzo szeroką ofertę serwisową, naprawiając od zmywarek i pralek, po odkurzacze, jak i te, które skupiają się na dedykowaniu usług tylko dla wybranego segmentu technologicznego – np. odkurzaczy. Warto przy tym wiedzieć, że oba typy działalność mogą być bardzo dobrymi partnerami, dla naszego domu, pod warunkiem, że są w stanie zapewnić działania naprawcze i regeneracyjne konstrukcji od znanych marek (Electroulx, Zelmer, Beko, Gorenje, Philips, Amica, Rainbow), jak i też tych dopiero wchodzących na rynek. Ważne jest zatem to, aby firma serwisowa, posiadała nowoczesny sprzęt naprawczy, doświadczonych pracowników, potrafiących szybko wyszukiwać usterki, a także, aby wykonywała swoje prace według wskazań metodologii obsługi urządzeń podanych przez ich oryginalnych producentów.

Błyskawiczne procesy naprawcze

Nawet kilkudniowy brak piekarnika, zmywarki, czy też odkurzacza, może mocno wpłynąć na komfort życia w domu. To dlatego dzisiaj największym wyzwaniem dla serwisantów sprzętów AGD, jest błyskawiczny dojazd do klienta i rozwiązanie problemu w równie szybkim czasie. Dzisiaj wiele usterek jest naprawianych bez konieczności transportowania urządzeń, do zakładów naprawczych. Tylko w najbardziej złożonych uszkodzeniach podejmuje się takiej procedury. Wtedy dobry serwisant również stara się zwrócić sprzęt, w ciągu około 2 dni.

Autoryzowani serwisanci

Największym powodzeniem na rynku naprawczym sprzętów AGD, wyróżniają się autoryzowani serwisanci danych marek. Przykładem może być przedsiębiorstwo Pawła Kurpisza – Firma Handlowo-Usługowa ROBOTECH, która szczególnie wyspecjalizowała się w naprawach odkurzaczy wodnych RAINBOW, a także w przezwajanie silników indukcyjnych różnych urządzeń AGD. Dzięki takiej procedurze, można uzyskać znacznie mocniejsze sprzęty, które staną się bardziej wydajne, żywotne, a nawet energooszczędne. Warto zatem pamiętać o tym, aby mieć zapisany w swoim telefonie komórkowym, numer autoryzowanych serwisantów. 

Podziel się