Materiał Partnera Dzierżawa kserokopiarki – jakie korzyści zapewnia takie rozwiązanie?

Dzierżawa kserokopiarki – jakie korzyści zapewnia takie rozwiązanie?

Wypożyczanie poszczególnych urządzeń biurowych cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno wśród przedsiębiorstw małych, jak i średnich czy dużych firm. W zależności od ich zapotrzebowania dopasowywane są m.in. kserokopiarki, których dzierżawa może okazać się niezwykle korzystnym rozwiązaniem. Jakie są najważniejsze atuty wynajęcia tego typu urządzeń?

Spore oszczędności

Zakup profesjonalnej kserokopiarki to wydatek sięgający niekiedy nawet kilku lub kilkunastu tysięcy złotych. Gwarantujące wydajność na pożądanym poziomie urządzenie biurowe jest sprzętem drogim, co dla wielu przedsiębiorstw staje się poważnym problemem. Rozwiązaniem takiego kłopotu jest właśnie dzierżawa kserokopiarki. Usługa ta jest znacznie korzystniejsza finansowo – firma wynajmująca sprzęt płaci bowiem określone opłaty miesięczne oraz uwarunkowane ilością wykonanych wydruków. Nawet przy intensywnej eksploatacji nadal pozostaje to kosztem niższym niż w przypadku zakupu nowej kserokopiarki.

Spore oszczędności wynikające z wynajęcia tego typu sprzętu biurowego wiążą się również z brakiem konieczności jego serwisowania. Wszelkie czynności w tym zakresie przejmuje na siebie firma wynajmująca kserokopiarkę. To zatem także spora oszczędność czasu – klient nie musi zajmować się nierzadko problematycznym dostarczeniem urządzenia do serwisu czy jego odbiorem. Dzierżawa kserokopiarki jest jednak korzystna nie tylko ze względów finansowych. Dlaczego jeszcze opłaca się wybrać takie rozwiązanie dla swojej firmy?

Dostępność nowoczesnych urządzeń

Dobre firmy świadczące usługi w zakresie dzierżawy kserokopiarek dysponują najnowocześniejszym sprzętem na rynku. Dzięki temu efektywność realizowanych prac na urządzeniach biurowych tego typu jest bardzo wysoka. Kserokopiarki są ponadto łatwe w obsłudze, co pozwala na szybkie i komfortowe korzystanie z nich przez pracowników firmy. Należy postawić jednak na firmę, która wypożycza kserokopiarki na korzystnych warunkach opisanych w czytelnej umowie – tak właśnie działa Copiers Service.

W szerokiej ofercie znaleźć można zatem różne kserokopiarki, których obsługa jest prosta i dodatkowo nie generuje sporych kosztów eksploatacyjnych. Atutem jest też możliwość pomniejszenia podatku dochodowego poprzez dopisanie opłaty za dzierżawę do kosztów uzyskania przychodu przez przedsiębiorstwo. Dzięki temu korzystanie z wypożyczonej kserokopiarki staje się jeszcze tańsze i tym samym korzystniejsze. Warto też pamiętać, że sprawdzone firmy świadczące takie usługi gwarantują nie tylko pełne wsparcie serwisowe, ale dostarczają także materiały eksploatacyjne w razie ich wyczerpania, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Opracowanie:

Copiers Service

Warszawa , Chmielna 100

Podziel się