Materiał Partnera
Ceramika artystyczna dla domu, hotelu, czy restauracji!

Ceramika artystyczna dla domu, hotelu, czy restauracji!

Ozdoby dekoracyjne z ceramiki są dzisiaj coraz bardziej popularne, zataczając krąg jeśli chodzi o modę, która była na nie popularna kilkanaście lat temu. Dzisiaj jednak nie tworzy się tylko prostych figurek, talerzy i innego typu detali, ale bardzo złożone konstrukcje, które można zaliczyć do artystycznych. Oryginalne ceramiczne bukiety kwiatów, czy też misy w kształcie maków, to idealne dodatki do salonu, czy niezwykłe elementy wystroju hotelowego lobby, oraz restauracyjnych stołów!

Moda na artystyczną ceramikę użytkową!

Moda na artystyczną ceramikę użytkową rośnie z każdym rokiem. Doceniane jest bowiem to, iż materiał ceramiczny nie jest drogi, a gwarantuje wysoką trwałość wyrobów i ich niezwykłą plastyczność. Mogą one być zarówno statyczne, jak i „zamrożone w ruchu”, sprawiając wrażenie dynamicznych, a co za tym idzie bardziej ciekawych oraz piękniejszych. Jeśli chodzi zaś o przykłady ceramiki artystycznej dla domów, restauracji, hoteli, czy też dla reprezentacyjnych biur firm i dla kancelarii, mogą nimi być przepiękne – wspomniane już – bukiety kwiatów w żywych kolorach, misy z morskimi wzorami, talerze w kształcie słonecznika, kubki sprawiające wrażenie rozpływających się, czy też różnego rodzaju statuetki i figurki. Warto przy tym wiedzieć, że wyroby te mogą być częścią wystroju pomieszczeń, niezwykłym upominkiem, przepiękną zastawą stołową, a nawet produktem reklamowym, wręczanym klientom lojalnościowym.

Wyraź swój charakter, wyznacz własny cel!

Ceramika artystyczna może być wykorzystywana zarówno jako oryginalna dekoracja pomieszczenia jak i element użytkowy.  Oznacza to, że działają dzisiaj na polskim rynku pracownie, które są w stanie przygotować dla nas wyroby według naszych wizji! Wystarczy przygotować poglądowe zdjęcia, rysunki, lub opisać pożądaną konstrukcję, aby uzyskać niezwykłe przedmioty. Mogą one być wykorzystane np. jako upominek reklamowy podczas targów branżowych, czy też, jako prezent dla Państwa Młodych! Najlepsze pracownie artystyczne, będą bowiem w stanie przygotować np. ceramiczne wazony przypominające rafę koralową, czy też wykonane z ceramiki obrazy. Świetnie nadają się one m.in. przy wystroju jasnych wnętrz w stylach retro…

TWÓRCZE EGO – kreując ceramiczną rzeczywistość!

Jeśli planujesz wystrój mieszkania, hotelu, czy biura, lub też planujesz wręczyć komuś niezwykły upominek, koniecznie zwróć się do pracowni artystycznej TWÓRCZE EGO. To tam możesz personalizować katalogowe wyroby, zamawiając je ze sklepu on-lnie, lub uczestniczyć w procesie produkcyjnym, dostarczając artystom inspiracji, a nawet gotowych projektów… Zaletą firmy TWÓRCZE EGO, jest również to, że zajmuje się ona organizowaniem warsztatów ceramicznych dla profesjonalistów i hobbystów w pracowni, a także na zorganizowanych imprezach – np. polecana forma spotkań integracyjnych. 

Opracowanie:

Twórcze Ego Krystyna Bącela

Łódź , Czahary 43 lok. 45

Podziel się