Materiał Partnera Zakładanie idealnego ogrodu z firmą Ogrody Marzeń

Zakładanie idealnego ogrodu z firmą Ogrody Marzeń

Efektowy ogród przed domem to marzenie wielu osób. Zwykle jednak jego założenie nie jest łatwe, zwłaszcza jeśli nie posiadamy wysokiej wiedzy ani doświadczenia w tym temacie. Na szczęście nie jesteśmy ze wszystkim sami – możemy skorzystać z pomocy specjalistów z firmy Ogrody Marzeń, którzy zajmą się planowaniem całego procesu i udzielą nam merytorycznego doradztwa. 

Dlaczego projekt ogrodu jest tak ważny?

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się projekty ogrodów. Projektowanie jest bowiem niezbędnym krokiem, dzięki któremu nasz ogród będzie nie tylko estetyczny i spójny z otoczeniem, ale także funkcjonalny i idealnie dopasowany do naszych potrzeb. Pozwoli nam zakryć wszelkie mankamenty naszej posesji, podkreślić styl budynku i przede wszystkim stworzyć miejsce, które stanie się naszą oazą; przestrzenią, gdzie odnajdziemy spokój, wytchnienie i masę pozytywnych emocji. Kluczowe jest skorzystanie z usług specjalistów, którzy poczują naszą wizję, wykażą się indywidualnym podejściem i zmysłem artystycznym, a przy tym także fachową wiedzą z zakresu ogrodnictwa. Takich ludzi znajdziemy właśnie w firmie Ogrody Marzeń, której właścicielką jest Sylwia Plichta.

Projektowanie ogrodu z firmą Ogrody Marzeń

Jak zostało wspomniane, projekt to postawa – jest bardzo ważnym etapem tworzenia ogrodu. Należy jednak wspomnieć, że usługi specjalistów z firmy Ogrody Marzeń obejmują zakres od projektu do realizacji. Na projekt składa się kilka istotnych elementów:

  • Koncepcja, czyli wstępny szkic, dostępny przed ustaleniem konkretnych szczegółów,
  • Projekt szczegółowy w skali – ostateczny projekt, zawierający precyzyjne dane i informacje; dzięki niemu możliwa jest nawet samodzielna budowa ogrodu, 
  • Przekrój – jest to konkretny fragment projektu, który wizualizuje jego prezentację, widok na ogród z wybranego miejsca,
  • Wykaz roślin, czyli tabela ze spisem oraz ilością roślin, zawierająca zarówno nazwy polskie, jak i łacińskie. 

Często na podstawie projektu jesteśmy w stanie samodzielnie zbudować ogród. Nie jest to jednak regułą, natomiast korzystając z oferty firmy Ogrody Marzeń, możemy liczyć na kompleksowe usługi. Fachowcy pomogą nam zatem nie tylko w założeniu ogrodu, ale również w jego utrzymaniu. Koszenie trawników, odchwaszczanie rabat, nawożenie roślin, aranżacje nowych nasadzeń – to tylko przykłady usług, które znajdziemy w obszernej ofercie przedsiębiorstwa. Gwarancją wysokich standardów obsługi klienta jest natomiast bogate doświadczenie w branży, a także szerokie grono zadowolonych zleceniodawców. 

Opracowanie:

Ogrody Marzeń Sylwia Plichta

Milwino , Narcyzowa 11

Podziel się