Materiał Partnera Wanny i kabiny prysznicowe oferuje firma Jotes Jan Szymanek

Wanny i kabiny prysznicowe oferuje firma Jotes Jan Szymanek

Planujesz wyremontować swoją łazienkę? A może jesteś na etapie jej wykańczania w nowo wybudowanym domu? W obu sytuacjach będziesz musiał zdecydować, czy wybrać wannę, kabinę prysznicową, czy też oba elementy! Wszystko zależy od wielkości pomieszczenia, a także jego ustawienia. Z naszego artykułu poznasz wady i zalety kabiny prysznicowej oraz wanny, o których opowiedział nam ekspert z firmy Jotes!

Wanna – rozwiązanie tylko dla dużych, przestronnych łazienek?

Wanna w małej łazience sprawdzi się równie dobrze i funkcjonalnie, jak w dużych, przestronnych pomieszczeniach

– informuje pracownik zakładu Jotes Jan Szymanek. Wszystko to dzięki dostępności różnych rozmiarów i kształtów tego elementu wyposażenia. Jeżeli w Twoim mieszkaniu łazienka ma regularny kształt i niewielką powierzchnię – postaw na wannę narożną. Takie rozwiązanie optycznie ją powiększy, a przy tym pozwoli wykorzystać zazwyczaj niezagospodarowaną przestrzeń!

W przestronnych łazienkach sprawdzą się wanny narożne, wolnostojące, w kształcie prostokąta, ośmiokąta, jak i sześciokąta.

A może kabina prysznicowa?

Decydując się na samą kabinę prysznicową, nie mamy możliwości wziąć długiej, gorącej kąpieli, która pozwoli zrelaksować się po ciężkim dniu! Prysznic ma jedną, niepodważalną zaletę. Jego użytkowanie jest znacznie bardziej higieniczne oraz pozwala zaoszczędzić wodę!

Planując budowę lub remont domu, warto zagospodarować przestrzeń w taki sposób, aby były dwie łazienki – w jednej zamontujemy prysznic, w drugiej wannie. Jeżeli projekt przewiduje dużą łazienkę – zastanów się nad umieszczeniem w niej zarówno wanny, jak i kabiny prysznicowej!

W sklepie Jotes znajdziesz solidną armaturę łazienkową renomowanych producentów, która spokojnie posłuży Ci długie lata. Ponadto firma, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferuje wanny z parawanem. Obecność szklanej lub plastikowej osłony zapobiega wydostawaniu się wody podczas kąpieli oraz skutecznie niweluje ryzyko zachlapania podłogi!

Opracowanie:

Jotes Jan Szymanek

Biłgoraj , Partyzantów 1

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas