Materiał Partnera Systemy zabezpieczające

Systemy zabezpieczające

Budujesz dom i zastanawiasz się, jaki system zabezpieczający będzie najlepszy? Jesteś niezadowolony z aktualnego systemu alarmowego i szukasz czegoś, co lepiej będzie odpowiadać Twoim potrzebom? Systemy zabezpieczające to ważna instalacja, która powinna znaleźć się w każdym domu, mieszkaniu i firmie. Jak wybrać najlepszą i na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Firma TomiNET oferuje klientom między innymi montaż zabezpieczeń przeciwpożarowych, systemów sygnalizacji pożaru, oddymiania grawitacyjnego, systemy sygnalizacji włamania i napadu. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach bezpieczeństwo jest bardzo ważne i pomagamy wybrać najlepsze rozwiązania dla określonych budynków.

Ochrona w najlepszym wydaniu

Decydując się na współpracę z TomiNET mają Państwo pewność, że wszelkie instalacje zostaną dobrane tak, aby spełniały Państwa wymagania i aby budynek był w pełni chroniony. Współpracujemy zarówno z właścicielami mieszkań i domów, jak i firmami i sklepami. Stawiamy na rozwiązania charakterystyczne dla inteligentnych domów, co umożliwia sterowanie instalacjami również na odległość. Elektroniczne systemy zabezpieczeń bazują na nowoczesnych urządzeniach cyfrowych. Co ważne oferujemy przewodowe i bezprzewodowe systemy alarmowe, wykorzystując czujniki odporne na zwierzęta, co sprawdza się szczególnie w domach i mieszkaniach. Polecamy inwestowanie w dźwiękowe systemy ostrzegawcze, które usprawnią komunikację głosową w trakcie trwania pożaru. W dużych obiektach możliwość sprawnej ewakuacji dużej ilości osób z zagrożonego obiektu to podstawa!

Ochrona przed włamaniem i pożarem

Zabezpieczenie przeciwpożarowe to jedna z ważniejszych instalacji, która powinna znaleźć się w każdym obiekcie użyteczności publicznej, pensjonacie i hotelu, galerii handlowej, hali produkcyjnej, ale też w każdym domu i mieszkaniu prywatnym. Nowoczesne systemy ułatwiają zintegrowanie różnych zadań np. automatyczne otwarcie dróg ewakuacyjnych, blokady drzwi przeciwpożarowych, włączenie systemów oddymiania, poinformowanie najbliższej jednostki straży o zaistniałej sytuacji. Systemy sygnalizacji pożaru pozwalają na szybką lokalizację pożaru, co znacznie ułatwi i przyśpieszy akcję gaszenia.  W swej ofercie posiadamy systemy sygnalizacji pożarowej konwencjonalne, które nadają się idealnie do małych i średnich obiektów jak domy, mieszkania, pensjonaty i agroturystyka. Systemy adresowalne to idealne rozwiązanie dla dużych obiektów jak szkoła, hotel, supermarket czy urzędy. Dzięki połączeniu ich z centralą można natychmiast uruchomić system oddymiania, systemy wentylacji, systemy zamknięć ogniowych czy systemy dźwiękowe. Do ochrony przed włamaniem przyda się system telewizji przemysłowej, system sygnalizacji włamania i napadu, system kontroli dostępu oraz techniczne rozwiązania stosowane w montażu bram, szlabanów i systemów parkingowych. Z naszej strony oferujemy doradztwo, dostawę sprzętu, montaż i szkolenia dla użytkowników i obsługi serwisowej oraz naprawy i konserwacje.

Podziel się