Materiał Partnera System alarmowy SSWiN – dlaczego warto mieć go w swoim domu?

System alarmowy SSWiN – dlaczego warto mieć go w swoim domu?

Wszyscy chcemy czuć się we własnych domach bezpiecznie. Niestety, nie zawsze tak jest. Jeśli szukasz systemu, dzięki któremu Twoi bliscy będą spać spokojnie, trafiłeś we właściwe miejsce. W ofercie renomowanej firmy Idomq Inteligentne instalacje Rafał Stepnowski dostępny jest między innymi system alarmowy SSWiN. Co kryje się pod tym tajemniczym skrótem? Dlaczego warto zainwestować właśnie w ten system? Wyjaśniamy.

Co to jest SSWiN?

To System Sygnalizacji Włamania i Napadu, którego celem jest wykrycie niepożądanego zdarzenia, wszczęcie alarmu oraz poinformowanie odpowiednich służb. Co wyróżnia ten system alarmowy? SSWiN nie tylko kontroluję sytuacje w otoczeniu domu, ale również, gdy dostrzeże zagrożenie, wymusza reakcję wśród innych systemów – np. zamknięcie stref, włączenie świateł w domu, czy uruchomienie monitoringu. Wszystko to sprawia, że system ten jest wyjątkowo skuteczny i chętnie wybierany przez osoby, dla których kwestie bezpieczeństwa domowników są najważniejsze. Warto również zaznaczyć, że SSWiN chroni nie tylko przed włamaniem i napadem, ale również pożarem, ulatniającym się gazem, czy czadem z instalacji. Ten nowoczesny system alarmowy znajdziemy w ofercie renomowanej firmy Idomq Inteligentne instalacje Rafał Stepnowski z Ostrołęki. Eksperci chętnie pomogą przy wyborze systemu alarmowego, który najlepiej spełni oczekiwania twojej rodziny.

Z czego składa się alarm?

System Sygnalizacji Włamania i Napadu składa się z kilku komponentów, między innymi z centrali alarmowej, która zbiera informacje z czujników i generuje alarm, gdy wykryje zagrożenie, z czujników alarmowych, manipulatora, czyli ekranu dotykowego, służącego do obsługi systemu oraz sygnalizatora. Warto zaznaczyć, że aby system SSWiN działał poprawie, istotny  jest podział na strefy. Dzięki temu informacja o włamaniu zostanie wychwycona bardzo szybko, zanim nieproszony gość dotrze do naszego domu. Zwykle wydzielone zostają trzy strefy – peryferyjna (przed ogrodzeniem), zewnętrzna (posesja) oraz wewnętrzna (dom). Montaż systemu alarmowego należy zlecić doświadczonych fachowcom z firmy Idomq Inteligentne instalacje Rafał Stepnowski, którzy zadbają, aby wszystkie elementy działały tak, jak powinny.

System SSWiN to nowoczesny system alarmowy, który gwarantuje bezpieczeństwo domownikom. Jest wygodny i prosty w obsłudze, a przy tym wykorzystuje najnowocześniejsze technologie. Ochroni nas nie tylko przed włamaniem, ale także pożarem, czy ulatniającym się gazem. Jeśli nie jesteś pewien, jaki system alarmowy sprawdzi się w twoim domu, skontaktuj się z fachowcami z firmy Idomq. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas