Materiał Partnera Stolarstwo – tradycja i nowoczesność

Stolarstwo – tradycja i nowoczesność

Każdy, kto wciąż wyobraża sobie pracownie stolarskie jako przestarzałe miniaturowe tartaki, jest w ogromnym błędzie. Współczesna branża stolarska zapewnia swoim klientom dostęp do najnowocześniejszych technologii. Dzięki skomputeryzowaniu wielu procesów, meble tworzone na wymiar, stały się dostępne o wiele szybciej. Czy szybkość jest jedyną zaletą, którą oferuje połączenie tradycyjnego rzemiosła z nowożytną techniką?

Nowoczesne stolarstwo

Wszystko zaczyna się od pomysłu. Jeżeli takowy w głowie klienta się pojawi, wystarczy że uda się do profesjonalnego zakładu stolarskiego. Resztą zajmą się wykwalifikowani pracownicy. Po omówieniu projektu przychodzi czas na matematyczne kalkulacje. Wymiary zdjęte z natury wprowadza się do komputera. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych programów możliwa jest wirtualna prezentacja 3D. Z taką sytuacją można spotkać się w firmie Stol-Sław. Możliwość podejrzenia wyglądu pomieszczenia przed zleceniem mebli do produkcji jest dla klientów niezwykle ważna. Szczególnie jeżeli chodzi o projekty odważne lub takie, które niosą ze sobą ryzyko rozminięcia się rzeczywistości z wyobraźnią. 

Stałe uczestnictwo klienta w procesie tworzenia mebli stawia go na wygranej pozycji. Może on decydować absolutnie o wszystkim, co do zaoferowania ma mu stolarz. Fronty, blaty, kolory, faktury, klamki, przeszklenia. Jednym słowem wszystko, co składa się na kompletny mebel. Warto również wspomnieć, iż profesjonalne zakłady stolarskie posiadają wzorniki i ekspozycje swoich produktów. Dzięki temu każdy zainteresowany może zobaczyć, a przede wszystkim dotknąć interesujących go materiałów.

Wykwalifikowana kadra

Oczywiście nowoczesna technika na nic by się zdała, gdyby nie doświadczeni pracownicy. Szczególnie przy tworzeniu mebli na wymiar, ważny jest doskonały kontakt między inwestorem a sprzedawcą. Pozwala tu uniknąć wszelkich nieporozumień i niedomówień. Pracownicy stolarni odpowiedzialni są za przygotowanie każdego typu mebli. To właśnie oni tworzą meble do kuchni, meble do sypialni, czy meble do łazienki. Dzięki zastosowaniu na etapie produkcji komponentów, pochodzących od najlepszych producentów, klient zyskuje pewność dobrego wykonania usługi. Zyskuje również gwarancję wykonawczą, na którą mogą sobie pozwolić tylko najlepsi stolarze.

Meble są różne. Tak, jak różne potrafią być wymagania klientów. Dzięki połączeniu tradycyjnego rzemiosła z nowoczesną technologią otwierają się nowe możliwości, dotyczące projektowania i aranżacji wnętrz. Granicę stanowi tylko wyobraźnia.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas