Materiał Partnera Rolety plisowane VERTI-HOR – budowa, zastosowanie i zalety

Rolety plisowane VERTI-HOR – budowa, zastosowanie i zalety

Najlepsi producenci rolet na rynku oferują swoim klientom różne typy systemów osłon okiennych zewnętrznych i wewnętrznych. Dla przykładu marka VERTI-HOR pozwala wybrać produkty o unikalnych wzorach. Dysponuje ona ponad tysiącem odmiennych materiałów na rolety. Szczególnie warto zaś zainteresować się roletami plisowanymi. Wyróżniają się one swoją funkcjonalnością, a także i unikalną estetyką.

Czym są rolety plisowane?

Rolety plisowane, które przygotowuje firma VERTI-HOR to systemy ze specjalnych materiałów składających się w swoistą harmonijkę dzięki odpowiednim mechanizmom. Nie tylko oryginalnie one jednak wyglądają, ale także są niebywale funkcjonalne. Można je montować bowiem w taki sposób, iż będą otwierane od góry do dołu, od dołu do góry czy od środka okna w górę oraz w dół. Dzięki temu regulowanie poziomu nasłonecznienia staje się jeszcze prostsze i skuteczniejsze.

Wyróżnić warto też odmienne rodzaje rolet plisowanych ze względu na swój montaż. Marka VERTI-HOR poleca swoim klientom modele montowane do listew przyszybowych lub też do ramy okiennej. Takie rolety przesuwają się w świetle okna, starannie zasłaniając określone obszary. Systemy te wyglądają również na lekkie oraz idealnie dopasowane. Estetyka rolet plisowanych zależy zaś od upodobań klientów. Firma VERTI-HOR oferuje różne kolory materiałów, a także wersje wzorzyste – eleganckie, egzotyczne czy w motywach dziecięcych.

Gdzie warto zastosować rolety plisowane?

Rolety plisowane można tworzyć w wersjach o różnych wymiarach, a to pozwala na ich uniwersalne zastosowanie. Często wybiera się je dla okien dachowych, a także do pokojów dziecięcych i sypialni. Eleganckie i jednokolorowe harmonijki takich producentów jak VERTI-HOR świetnie sprawdzają się też w salonach z dużymi oknami oraz z przeszkleniami fasadowymi. Wybrać można wtedy eleganckie plisy w ciemnych kolorach i w kwieciste wzory. Warto przemyśleć również dobór materiału np. w motywach art deco.  O roletach plisowanych powinni też pomyśleć właściciele domów, które posiadają w łazience okna. Gdzie jeszcze warto zamontować te konstrukcje?

Rolety plisowane marki VERTI-HOR coraz chętniej wykorzystują hotele i pensjonaty. Ze względu na szeroki zakres regulowania zaciemniania pomieszczeń, warto je wykorzystać w biurowcach. W nich rolety plisowane mogą osłaniać nie tylko okna, ale także wewnętrzne ścianki działowe stworzone ze szkła.

Zalety rolet plisowanych

Rolety plisowane od takich producentów jak VERTI-HOR to systemy przeznaczone dla wymagających osób. Konstrukcje te idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie użytkownikowi zależy na prywatności bez konieczności zasłaniania całego okna. Rolety – jak już wspomniano – można umieścić w różnych konfiguracjach, co sprawia, że są bardziej funkcjonalne od zwykłych rolet materiałowych.

Wspomnieć należy także o ich wyjątkowym wyglądzie. Materiał plisowany nadaje elegancji i może z powodzeniem zostać zastosowany w pomieszczeniach zaaranżowanych w różnym stylu. Rolety te wybierane są chętnie do retro wnętrz, a także do tych urządzonych w awangardowy i nowoczesny sposób. Zaletą rolet plisowanych – m.in. od producenta VERTI-HOR – jest także potwierdzona wysoka trwałość oraz atrakcyjne ceny.

Co jeszcze znajdziemy w ofercie VERTI-HOR?

Firma VERTI-HOR oferuje nie tylko wyjątkowe plisy w kreatywnych odsłonach wizualnych. Wyróżniającymi się produktami w odświeżonej stylistyce są również rolety materiałowe, systemy zewnętrzne, verticale czy też żaluzje drewniane i aluminiowe. Zespół VERTI-HOR doradza jaki system osłony okien wybrać do danego stylu wnętrz tak, aby z pozoru zwykłe rolety czy plisy stały się dodatkową dekoracją dla salonu, sypialni czy nawet łazienki. Czasem warto postawić na modele w intensywnych barwach i o krzykliwych wzorach, a niekiedy lepsze są rozwiązania delikatne i stonowane. Z producentem VERTI-HOR każdy znajdzie coś dla siebie! 

Opracowanie:

Podziel się