Artykuł sponsorowany Poznaj działanie bakterii do szamba, które kupisz w Hurtowni ogrodniczej Jacka Świątka!

Poznaj działanie bakterii do szamba, które kupisz w Hurtowni ogrodniczej Jacka Świątka!

Nie każdy dom jednorodzinny ma możliwość podpięcia się do sieci kanalizacyjnej w mieście lub gminie. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak wybudowanie na terenie swojej posesji szamba. Jednak trzeba pamiętać, że tego rodzaju zbiornik wymaga odpowiedniej pielęgnacji. W takim zadaniu pomogą Ci bakterie do szamb. Dlaczego należy je stosować i jak działają? Gdzie można je zamówić? Poznaj bogatą ofertę Hurtowni ogrodniczej Jacka Świątka!

Po co stosować bakterie do szamba?

Jak wiadomo, do szamba wpływają nieczystości, które niestety mogą powodować powstawanie zatorów. Regularna pielęgnacja zbiornika pozwoli Ci na uniknięcie takich nieprzyjemnych sytuacji. Ponadto zapobiega ona również tworzenia się osadów na powierzchni ścian, które po dłuższym czasie mogą zmniejszyć pojemność szamba.

Mechaniczne opróżnianie szamba niestety nie umożliwia zebrania złogów, które zalegają na samym dnie lub ścianach zbiornika. Co najważniejsze, częste oczyszczanie niweluje uwalnianie się z niego nieprzyjemnych zapachów. Jak prawidłowo zadbać o szambo?

Systematyczne oczyszczanie ścieków oraz stosowanie bakterii do szamb zapewnia Ci prawidłowy drenaż. Zapobiegają również przedostawaniu się nieczystości do gleby. Stosowanie specjalistycznych preparatów wydłuża żywotność zbiornika, a taka prawidłowa pielęgnacja jest bezpieczniejsza dla zdrowia ludzi oraz zwierząt. Najczęściej wybierane środki do czyszczenia szamba to: septifos, biolatrin czy septonic.

Gdzie można kupić bakterię do szamb?

Bakterie do szamb dostępne są w prawie każdym sklepie ogrodniczym. Jeśli zależy Ci na jakości i fachowemu doradztwu to godną polecenia jest Hurtownia ogrodnicza Jacka Świątka, którzy mają wszystko, co potrzebne do ogrodu. Możesz się u nich kupić między innymi:

  • akcesoria ogrodnicze,

  • beczki plastikowe,

  • siatki odgradzające,

  • tkaniny osłaniające,

  • doniczki i osłonki plastikowe oraz ceramiczne,

  • środki do zwalczania gryzoni.

Ponadto oferują sprzedaż środków przeciw owadom. Tak naprawdę jest tam wszystko do ogrodu, co jest Ci niezbędne do pracy w nim.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas