Materiał Partnera Oryginalne dekoracje dla każdego

Oryginalne dekoracje dla każdego

Urządzanie mieszkania i dekorowanie wnętrza to przyjemne zadanie, które wymaga podjęcia wielu ważnych decyzji. Jaki styl interesuje nas najbardziej? Jaka kolorystyka będzie najlepsza w danym pokoju lub biurze? Jaki materiał będzie łatwy w pielęgnacji i konserwacji? Dzisiaj możemy skorzystać z usług firm, które pomogą nam zrealizować najbardziej wymyślny projekt, który pozwoli nam się wyróżnić i podkreślić nasz styl!

Możliwość zamówienia mebli na wymiar potrafi ułatwić nam życie! Nie musimy martwić się, czy znajdziemy szafki lub stół odpowiednich rozmiarów. Firmy stolarskie jak Gelo CNC wychodzą naprzeciw potrzebom klientów i pomagają im zrealizować każdy, nawet najbardziej wymyślny projekt. W swych pracach wykorzystujemy obróbkę drewna i metali, co pozwala stworzyć nam piękne dekoracje odpowiednie dla każdego wnętrza zarówno domowego jak i biznesowego.

Natura w Twoim wnętrzu

Wielu klientów oczekuje produktów: dekoracji i mebli wykonanych z naturalnych materiałów. Dzięki nim czujemy się bliżej natury a nasze wnętrza stają się ciepłe i przytulne. Upodobaliśmy sobie szczególnie meble z drewna, które jest bardzo wdzięcznym materiałem i można z niego wyprodukować niemal wszystko. Gelo CNC to firma, która swoją ofertę kieruje zarówno do osób indywidualnych jak i do firm, pomagając im stworzyć niezapomniany klimat w każdym wnętrzu. Wykonujemy stoły drewniane, drzwi przesuwne do szafy, krzesła, drewniane blaty łazienkowe, komody, drzwi, różnego rodzaju szafki i pojemniki do przechowywania. Konsultując projekt ze zleceniodawcą pomożemy wykończyć każde pomieszczenie w domu. Zdajemy sobie sprawę, że drewno jest wymagającym materiałem, dlatego dbamy o jego odpowiednie przygotowanie, obróbkę i konserwację. Wybieramy drewno najlepszej jakości, trwałe, zdrowe i pozbawione skaz. Nasi pracownicy to osoby z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem, którzy doradzą również jak dbać o zakupione u nas produkty. Trzeba pamiętać, że meble wykonane z drewna wymagają regularnej konserwacji. Dzięki temu posłużą nam przez wiele lat i będą cieszyć nasze oczy!

A jeśli nie drewno to, co?

Drewno to główny produkt, z którego tworzymy drewniane meble do salonów, kuchni, sypialni i pokojów dziecięcych. Wykonujemy z niego drobne dekoracje od świeczników, doniczek po nieco bardziej skomplikowane kwietniki na taras lub do ogrodu. Jednak drewno bardzo dobrze łączy się z innymi materiałami, na przykład z metalem. Dzięki bogatej ofercie, do której dołączamy również obróbkę metali jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa każdy nawet najbardziej skomplikowany projekt. Drewniany bogato zdobiony kufer z żelaznymi elementami, elegancki stojak na wino czy regał na książki, oraz meble ogrodowe nie stanowią dla nas trudności. Do produkcji naszych mebli i dekoracji wykorzystujemy najnowsze i najlepsze rozwiązania techniczne. Dysponujemy sprzętem do frezowania CNC oraz spawania. Na bieżąco śledzimy nowinki, dzięki czemu nasze projekty są stylowe i oryginalne.

Opracowanie:

Gelocnc Grzegorz Kołacz

Tarnowskie Góry , Szwedzka 6 lok. 15

Podziel się