Artykuł sponsorowany Nietypowe elementy wykończenia wnętrz z bursztynu 

Nietypowe elementy wykończenia wnętrz z bursztynu 

Bursztyn to bardzo popularny element ozdobny. Tak naprawdę jest on kopalnianym rodzajem żywicy drzew iglastych. Obecnie znanych jest aż 60 gatunków bursztynu na całym świecie. Najczęściej kojarzone są z biżuterią, jednak ich zastosowanie jest znacznie szersze. Jakie są nietypowe elementy wykończenia wnętrz z wykorzystaniem bursztynu?

Klamki i gałki do mebli 

Ten niesamowity kamień szlachetny to doskonały wybór do urozmaicenia i dodania elegancji naszemu wnętrzu. Z jego pomocą możemy w łatwy sposób stworzyć prawdziwe dzieło sztuki w naszej aranżacji. Klamki i gałki do mebli to jedna z możliwości wykorzystania bursztynu podczas wykończenia wnętrza. Oprócz niepowtarzalnego wyglądu cechują się funkcjonalnością i wysokim poziomem wykonania. Są to luksusowe uchwyty meblowe oraz klamki do drzwi, które sprawią, że nasza aranżacja będzie niepowtarzalna i niezwykle efektywna. Elementy te wprowadzą do naszego wnętrza ciepło i blask, a dodatkowo przyciągną uwagę każdego. Najczęściej są to akcesoria unikatowe, różniące się od siebie układem żywicy, ponieważ wykonywane są z naturalnego bursztynu, nie w masowej produkcji. Sprawia to, że są to elementy wnętrza o indywidualnym charakterze i wysokim poziomie elegancji. 

Obrazy z bursztynem 

Miłośnicy sztuki oraz przede wszystkim piękna, będą pod wrażeniem obrazów wykonanych z użyciem bursztynów. Jest to jedna z ciekawszych propozycji na nietypowe i bardzo unikatowe elementy wystroju wnętrza. Obrazy tworzone przez Monikę Błaszkowską to połączenie sztuki, elegancji i świadomości. Artystka przy wykorzystaniu bursztynów z precyzją i starannością tworzy obrazy doceniane na całym świecie. Jest to doskonały pomysł dla osób ceniących sobie indywidualizm w aranżacji wnętrza oraz obecność elementów wyjątkowych i ponadczasowych. Obrazy z bursztynem znajdziemy w sklepie Amber Decor. Wszystkie obrazy są pakowane ze starannością i gwarancją bezpieczeństwa. Dodatkowo wszystkie obrazy są wykonywane ręcznie przez autorkę, dzięki czemu są one unikatowe. Będą doskonałym i nietypowym elementem wykończenia wnętrza dla wszystkich miłośników bursztynów oraz kolekcjonerów nowoczesnej młodej sztuki polskiej. 

Bursztyny znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w produkcji biżuterii, ale również w elementach aranżacji naszego wnętrza, a nawet w sztuce. Jego zastosowanie jest szerokie, mimo to zawsze gwarantuje unikatowe i eleganckie wykorzystanie. Jeżeli cenimy indywidualizm, elegancje oraz luksusowe akcesoria, warto rozważyć właśnie wybór tych, wykonanych z bursztynów. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas