Materiał Partnera Montaż automatycznych systemów nawadniania z firmą Lawendowe Ogrody

Montaż automatycznych systemów nawadniania z firmą Lawendowe Ogrody

Posiadanie dużego, przepełnionego roślinnością ogrodu to marzenie każdego z nas. Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę, jak pracochłonne i czasochłonne są czynności pielęgnacyjne, bez których rośliny nie będą zdrowo się rozwijały i nie zachwycą bujnym, obfitym wzrostem. Jedną z czynności, która codziennie zajmuje dużo czasu, jest podlewanie. Alternatywą dla tradycyjnego podlewania jest montaż systemów automatycznego nawadniania.

Automatyczne nawadnianie terenów zielonych – dlaczego warto zdecydować się na to rozwiązanie?

Automatyczne systemy nawadniania to specjalistyczne urządzenia, które zwalniają nas z konieczności samodzielnego podlewania roślin oraz trawnika w ogrodzie. Ich cechą charakterystyczną jest to, że pozwalają zaplanować, w jakim czasie i na jakim obszarze będą działały poszczególne zraszacze.

Co więcej, decydując się na montaż automatycznego systemu nawadniania:

  • oszczędzamy czas – tradycyjne podlewanie, szczególnie w okresie letnim, kiedy czynność tę wykonujemy kilka razy dziennie, zajmuje bardzo dużo czasu;

  • oszczędzamy wodę – system zaprogramowany jest tak, aby dostarczać roślinom optymalną ilość wody. Szacuje się, że dzięki automatycznemu nawodnieniu możemy zaoszczędzić około 50% wody.

Specjaliści z firmy Lawendowe Ogrody pomogą w wyborze optymalnego systemu!

Firma Lawendowe Ogrody już od wielu lat zajmuje się ogrodnictwem – świadcząc kompleksowe usługi w zakresie rewitalizacji i utrzymania terenów zielonych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz chcąc wspomóc ich codzienną pracę w ogrodzie, wprowadziła do swojej oferty montaż wysoce efektywnych systemów automatycznego nawadniania. Nawiązując współpracę z firmą Lawendowe Ogrody, możesz liczyć na przygotowanie indywidualnego projektu systemu nawadniania, pomoc w wyborze optymalnych komponentów, profesjonalny montaż oraz bieżący serwis i naprawy.

W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz wyceny zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z firmą Lawendowe Ogrody.

Opracowanie:

Lawendowe Ogrody Edyta Piszczałkowska

Błonie 23

  • tel. 530 171 400

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas