Artykuł sponsorowany Modne wystroje wnętrz domów i mieszkań. Co jest teraz na czasie?

Modne wystroje wnętrz domów i mieszkań. Co jest teraz na czasie?

Odpowiednia aranżacja wnętrza to podstawa dla zapewnienia komfortu i przyjemności przebywania w nim. Pomysłów na urządzenie przestrzeni jest wiele, dlatego warto dopasować je do naszych upodobań i potrzeb. Istnieje kilka stylów w aranżacji wnętrz, które nieprzerwanie są na czasie i gwarantują modne zagospodarowanie przestrzeni. W jakim stylu urządzić wnętrze domu lub mieszkania zgodnie z trendami? 

Styl skandynawski 

Niezmiennie do najpopularniejszych aranżacji nadal należą te wykonywane w stylu skandynawskim. Są to ponadczasowe projekty o minimalistycznym charakterze. Przede wszystkim wyróżniają się wykorzystaniem bieli jako koloru bazowego. Co więcej, w projektach w stylu skandynawskim znajdziemy wykorzystanie naturalnych materiałów, takich jak, chociażby drewno. Tego rodzaju aranżacje to doskonała propozycja dla miłośników komfortu oraz wygody. Połączenie prostych form, z przytulnymi akcentami i stosowanymi barwami, to przestrzenie przejrzyste i uporządkowane. Dobry projektant wnętrz wykorzysta zalety stylu skandynawskiego i dostosuje je pod oczekiwania klienta. Landowska Design to pracownia architektoniczna, która tworzy spersonalizowane wnętrza, wykorzystując innowacyjne pomysły i rozwiązania. 

Styl loftowy 

Styl industrialny, inaczej nazywany loftowym, to modny sposób na aranżacje wnętrza. To doskonałe rozwiązanie dla miłośników przestronnych i otwartych przestrzeni. Wnętrza loftowe charakteryzują się przede wszystkim wykorzystaniem surowych materiałów. Znajdziemy tu wszelkiego rodzaju  drewno, beton, szkło, czy metal. Co więcej, bardzo często widoczne części instalacji oraz rury stają się dodatkowym elementem wystroju. Popularnym rozwiązaniem w stylu loftowym jest montaż odsłoniętych żarówek, które podkreślają surowy charakter aranżacji. W stylu industrialnym królują kolory stonowane, więc są to głównie biele, beże i szarości. 

Styl boho 

Wyróżniającą się propozycją są aranżacje w stylu boho. Charakteryzują się one swobodą oraz często nietuzinkowymi pomysłami. Łączenie ze sobą nieoczywistych kolorów, wzorów czy stylów to rozwiązanie dla fanów indywidualnym wnętrz. Styl boho to prosty sposób na wyrażenie swojej indywidualności. W aranżacjach obecne są naturalne materiały oraz mocne kolory. Dobry projektant wnętrz zadba o spójność kompozycji w stylu boho, bez utraty jej charakteru i niezależności. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas