Artykuł sponsorowany Modne kuchnie 2019

Modne kuchnie 2019

Kuchnię często nazywa się sercem domu. To tutaj spożywa się posiłki z rodziną i urządza spotkania z przyjaciółmi oraz ważne imprezy rodzinne. W tym sezonie jeśli chodzi o kuchnię, królować będą style takie jak scandi - boho, eklektyzm oraz nordic, czyli przytulne, kolorowe i odważne wnętrza. Odejdziemy zaś od standardowych białych frontów i chłodnych aranżacji. Poznaj najnowsze kuchenne trendy 2019 i dowiedz się, jak urządzić swoją kuchnię, tak by była modna i piękna.

New nordic

New nordic to minimalistyczna odmiana stylu skandynawskiego. Wnętrza kuchenne utrzymane w tym stylu charakteryzują się przytulnością połączoną z funkcjonalnością. W new nordic stawia się na naturalne materiały takie jak skóra, drewno, len bądź wełna. Występuje tu również biel, od której odchodzimy w innych stylach i tylko w zestawieniu z kontrastywnymi kolorami takimi jak czerń, złoto czy turkus. 


Eklektyzm

Styl ten polega na połączeniu wszystkich innych stylów, który bazuje na elegancji, wyszukaniu i luksusowych rozwiązaniach objawiających się w złotych, mosiężnych i miedzianych elementach i wykończeniach oraz meblach w odcieniach morelowych oraz melonowych, łącząc w sobie cechy modernistyczne z art deco.

Scandi – boho

Ten styl to fuzja stylu skandynawskiego z cygańską aranżacją w wersji boho, będąc przeciwieństwem minimalizmu i sterylności. W Scandi – boho królują więc drewniane meble, kolorowe elementy aranżacji oraz dywany.

Kolory kuchni 2019

Kolory kuchni 2019 to przede wszystkimi barwy natury objawiające się w butelkowych, trawiastych bądź też miętowych zieleniach, naturalnych beżach, pudrowych różach, lazurowych błękitach, turkusach, pastelowych fioletach, soczystych czerwieniach oraz jasnych i ciemniejszych brązach, a także smolistej czerni. Ponadto, złoty kolor będzie doskonałym i ożywiającym całość akcentem, znajdującym się głównie na dodatkach. Kontrasty kolorystyczne z granatem oraz szklane dodatki będą również ciekawą propozycją w tym sezonie.

Modne meble kuchenne 2019

Sezon 2019 to odejście nie tylko od bieli i surowości formy, ale także od bogatych zdobień i dekoracji. Stawiamy na funkcjonalność, co objawi się w zabudowanych zabudowach oraz szufladach wewnętrznych, które wyprą otwarte półki. Pojawią się również lekkie konstrukcje, asymetria, zabudowa kubikowa, zabudowa łącząca się z salonem, oświetlenie LED tworzące przytulny klimat. Dominować będą zdecydowanie meble w ciemnych barwach wykonane z naturalnego kamienia, drewna lub betonu. Szeroki wybór mebli kuchennych najwyższej jakości znajdą Państwo w ofercie firmy Sk – Meble.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas