Materiał Partnera Meble z drewna

Meble z drewna

Drewniane meble wprowadzają domowy i przytulny klimat do każdego wnętrza. Dzięki bogactwu jego rodzajów możemy cieszyć się meblami w różnych kolorach i o różnej strukturze drewna. Odpowiednia impregnacja i konserwacja pozwoli nam cieszyć się nimi przez lata. Dziś to także rozwiązanie, które często wybierają właściciele ogrodów. Drewniane altanki, huśtawki czy zestawy stołów z krzesłami to piękna ozdoba zielonego sadu.

Zapach żywicy, strugi drewna i zapał oraz pasja do wykonywanych projektów to wszystko, co można spotkać w warsztacie, w którym powstają prawdziwe drewniane cuda! Artykuły Stolarskie to firma, której pracownicy chlubią się swoją miłością do drewna a dzięki temu są w stanie przygotować każdy mebel lub dekorację z tego surowca. Wszystkie zamówienia przygotowujemy terminowo oraz zapewniamy krótki czas ich realizacji.

Meble do domu dla każdego

Dzisiaj szukamy ekologicznych rozwiązań, które nie tylko pozwolą nam zbliżyć się do natury, ale również zadbać o zdrowie najbliższych. Wybierając nasze drewniane meble do domu macie Państwo pewność, że zostały one wykonane własnoręcznie przez wykwalifikowanego stolarza. Dzięki temu cechuje je wysoka jakość, trwałość i macie Państwo pewność, że do realizowanego zamówienia wybrane zostało właściwe drewno i poddano je odpowiedniej obróbce. Dodatkowo meble nabierają szczególnej wartości, ponieważ są unikalne i istnieje możliwość zaangażowania się klienta w ostateczny projekt mebli. Artykuły Stolarskie to miejsce gdzie zamówią Państwo drewniany stół do kuchni razem z kompletem krzeseł, drewnianą ławę do salonu, szafkę oraz komodę do sypialni czy drewniane łóżko do pokoju dziecięcego. Nasi klienci doceniają także wykonaną przez nas sztukaterię drewnianą. Jak również liczne ozdoby z drewna, dekoracje i rzeźby naścienne. Z drewna możemy przygotować niemal wszystko! Terminowa realizacja zleceń i indywidualne podejście do klienta to cechy, które nas z pewnością wyróżniają!

Drewniane meble do ogrodu

Dużym zainteresowaniem cieszą się również drewniane meble do ogrodu. Wielu klientów ma jednak obawy, że nie będą one zbyt trwałe i będą niszczeć pod wpływem deszczu, wiatru czy gradu. Należy podkreślić, że odpowiednio zaimpregnowane meble posłużą nam wiele lat! W naszym warsztacie uczymy również jak dbać i jak konserwować wykonane przez nas produkty. Podpowiadamy jak poprawnie przeprowadzić olejowanie czy jaki lakier wykorzystać do impregnacji ław ogrodowych czy drewnianych stołów i mebli stojących na stałe na tarasie. Zachęcamy klientów do przedstawienia swoich własnych projektów. Na swoim koncie mamy realizację pięknych altan ogrodowych z drewna z ażurowymi lub rzeźbionymi dekoracjami. Ponieważ każdy projekt jest unikalny jesteśmy w stanie przygotować meble w każdym rozmiarze i wariancie. Budujemy domki drewniane lub karmniki dla ptaków, drewniane obudowy na doniczki i pergole, płotki i eleganckie budy dla psów. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów i realizację najbardziej oryginalnych projektów!

Opracowanie:

Podziel się