Materiał Partnera Kuchnia na wymiar vs meble sklepowe – co wybrać?

Kuchnia na wymiar vs meble sklepowe – co wybrać?

Meble kuchenne na wymiar są często dużo korzystniejszym wyborem niż zakup mebli wolnostojących. Może się okazać, że sklepy detaliczne oferują wolnostojące jednostki w niskiej cenie, ale po skompletowaniu całego zestawu, koszty będą porównywalne do zakupu mebli na zamówienie. Co zatem wybrać, aby cieszyć się elegancką i nowoczesną kuchnią?

Elegancki i minimalistyczny design

Decydując się na meble na zamówienie, możesz mieć pewność, że kuchnia będzie idealnie wykończona i pozbawiona wszelkich szczelin i nierównych powierzchni. Meble na wymiar łączą się w jedną całość, sprawiając, że wnętrze nabiera unikatowego eleganckiego charakteru.

Wybierając meble wolnostojące trzeba się liczyć z koniecznością wykonywania poprawek i wprowadzania zmian, które mogą okazać się tak kosztowne, że w ostatecznym rozrachunku przebiją koszt zakupu mebli na wymiar.

Funkcjonalność – kuchnia na wymiar

Projekt kuchni do zabudowy koncentruje się na tym, aby uczynić ją możliwie najłatwiejszą do zainstalowania i użytkowania. Po zamontowaniu mebli nie musisz martwić się o niedostoswaną wielkość szafek i jakiekolwiek szczeliny z boku jednostek. Dopasowana konstrukcja umożliwia bezproblemowe dopasowanie szafek kuchennych i idealne przesuwanie szuflad. Praktyczną zaletą kuchni do zabudowy jest to, że można ją idealnie dopasować do trójkąta roboczego, aby kuchnia pasowała do Ciebie i Twojego stylu życia.

Korzystanie z przestrzeni

Dopasowana kuchnia, stworzona na zamówienie w dobrej firmie meblarskiej, takiej jak Lux Meble Łukasz Ziobro, pozwala na wykorzystanie każdego wolnego skrawka przestrzeni. Szafki podłogowe i ścienne są montowane w taki sposób, aby perfekcyjnie pasowały do ​​wymiarów kuchni i nie zawłaszczały zbędnej przestrzeni. Kuchnia do zabudowy pozwala zaplanować przestrzeń od podstaw, robiąc miejsce na dodatkowe jednostki lub nowoczesną wyspę. Ostatnimi czasy bardzo modnym rozwiązaniem do małych kuchni stały się szafki montowane na całej wysokości ściany, co pozwala zaoszczędzić przestrzeń i zainstalować zabudowę tylko po jednej stronie kuchni.

Łatwe utrzymanie czystości

Meble do zabudowy są na ogół łatwiejsze do czyszczenia. W meblach sklepowych często występują szczeliny, w których może gromadzić się kurz i resztki jedzenia. Idealnie dopasowane meble eliminują ryzyko zabrudzeń i zmniejszają potrzebę czyszczenia. Co więcej, blaty w meblach na wymiar stanowią jedną gładką przestrzeń, dzięki czemu ich przecieranie i utrzymanie w czystości nie sprawia żadnego problemu.

Opracowanie:

Lux Meble Łukasz Ziobro

Wyżne 220

Podziel się