Artykuł sponsorowany Drewniane inspiracje meblowe do ogrodu i domu

Drewniane inspiracje meblowe do ogrodu i domu

Drewno to ponadczasowy, niezwykle trwały i praktyczny materiał. Świetnie nadaje się do wyrobu mebli, zarówno kuchennych, łazienkowych, salonowych, jak też ogrodowych. Jest wykorzystywane na wiele sposobów. W ogrodzie doskonale sprawdzą się drewniane stoły, ławy, krzesła czy leżaki, zaś w domu pięknie będą prezentować się drewniane komody czy kredensy.

Drewniane meble ogrodowe

Na tarasie i w ogrodzie na pewno przydadzą się funkcjonalne, a do tego świetnie wyglądające meble. Z powodzeniem będziesz mogła przyjmować gości, zapraszać przyjaciółki na pogaduchy czy zjeść z rodziną wspólny posiłek. Najważniejsze, by były one wytrzymałe (na różne warunki pogodowe) i jednocześnie praktyczne i wygodne. Są różne materiały z jakich tworzy się meble ogrodowe, jednak najlepiej prezentują się te drewniane. Są niezwykle eleganckie i mogą stanowić ozdobę ogrodu. Ich wykonanie śmiało możesz zlecić Paw-Meble. Będą zrobione z najwyższą precyzją z najlepszych materiałów.  Mogą być w całości z drewna albo posiadać metalową konstrukcję. Kiedy do twojego mieszkania przynależy taras bądź twój dom jest w jego posiadaniu, zadbaj o to, by wyglądał elegancko, ale współgrał z wnętrzem domu. Pamiętaj, że jest jego przedłużeniem. Drewniane tarasy są niezwykle przytulne i ciepłe. Dobrze dobrane drewno na posadzkę i pięknie wykonane meble (stół, krzesła czy ławki) spowodują, że będziesz czuła się miło i komfortowo. Gdy jesteś posiadaczką ogrodu na pewno przyda ci się stół z krzesłami. Najlepiej, by meble były składane i dość lekkie, by bez problemu można było je przenieść do piwnicy, szopy czy garażu. Zamiast krzeseł można poprosić o wykonanie ław. Do tego drewniane leżaki oraz ogrodowa huśtawka z drewnianą ławką i można oddać się błogiemu leniuchowaniu.

Meble drewniane w domu

Szafy, komody, stoły, stoliki czy krzesła, a także zabudowy kuchenne i łazienkowe mogą zostać wykonane z różnego rodzaju drewna. Tego typu meble możesz zamówić w Paw-Meble. Firma posiada gotowe modele, ale jeśli jesteś wymagająca, marzy ci się coś niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju, śmiało możesz zlecić wykonanie indywidualnego projektu. Np. możesz zlecić wykonanie foteli do salonu, które będą swoim kształtem nawiązywały do tych ogrodowych. Mogą posiadać detale z samego drewna, ale rewelacyjnie będzie wyglądać połączenie drewna z metalem. Obydwa te materiały są niezwykle wytrzymałe i ponadczasowe. Chyba najbardziej powszechnymi przy tworzeniu mebli. Różne rodzaje foteli posiadają odpowiednie stelaże, które są wykonane z drewna lub metalu. Posiadają wypełnienie sprężynowe lub z pianki poliuretanowej. Często są ze sobą łączone. Można spotkać fotele z drewnianymi podłokietnikami na metalowych nogach. Są też takie, które mają metalowy szkielet, a wykończenia lub siedzisko są z drewna.
Wybór tapicerki, jej rodzaju i koloru, zostawia się często klientowi. Jednak producenci mebli mają wiele ciekawych propozycji. Połączenie metalu z ekoskórą czyni fotel eleganckim i dostojnym meblem. Natomiast mariaż drewna z miłą w dotyku tkaniną i miękkimi poduchami, powoduje, ze każdy chce się w nim zanurzyć i choć na chwilę odpłynąć. Wszystko zależy od preferencji kupującego.

Opracowanie:

Paw-Meble Zakład produkcji mebli Paweł Mazur

Stróża-Kolonia , Osiedlowa 6 lok. 6

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas