Materiał Partnera Czy warto wykonać szafę na wymiar?

Czy warto wykonać szafę na wymiar?

Meble na indywidualne zamówienie są obecnie coraz chętniej wybieranym przez inwestorów rozwiązaniem. Dzieje się tak ze względu na możliwość uzyskania elementów wnętrz o nietypowej stylistyce, które jednocześnie są idealnie przystosowane do użytkowników domu czy mieszkania pod kątem funkcjonalności. Nie inaczej jest z szafami – czy jednak na pewno warto je wykonać na wymiar?

Łatwe i wygodne przechowywanie w szafie na zamówienie

Szafa to element wyposażenia przeważnie sypialni. To właśnie w tym pomieszczeniu dobrze jest zgromadzić większość odzieży, co jest rozwiązaniem bardzo praktycznym. Nierzadko jednak właściciele domów czy mieszkań mają problem z dopasowaniem i wyborem właściwej szafy. Nie służy ona bowiem jedynie do przechowywania ubrań. Często magazynujemy w szafach również obuwie, pościel, a nawet rzeczy codziennego użytku takie jak miotła czy odkurzacz.

Z tego względu szafa powinna być przede wszystkim funkcjonalna. Ilość półek i schowków, a także ich rozmieszczenie, to jednak kwestia sprawiająca wiele problemów w przypadku mebli gotowych i dostępnych w sklepach sieciowych. Inaczej jest z szafami na wymiar, których wnętrze można zaprojektować według własnego uznania. Tym samym zyskamy przestrzeń zarówno na wspomniane ubrania, jak i inne przedmioty przechowywane właśnie w naszej sypialni. Szafa powinna być także jej ozdobą – czy wykonana na indywidualne zamówienie będzie spełniać pod tym względem wysokie wymagania?

Jakie są możliwości w zakresie wykonania szafy na wymiar?

Wykończenie wnętrz poprzez umieszczenie w nich mebli spójnych z ogólną aranżacją jest kluczowe w dekorowaniu domów i mieszkań. Szafy, głównie ze względu na swoje gabaryty, nie są w tym wypadku wyjątkiem – również i one powinny być dopasowane do koloru ścian czy np. łóżka, jeśli mówimy o wyposażeniu sypialni. Szerokie możliwości w tym zakresie daje wykonanie szafy na zamówienie przez firmę Produkcja I Handel Mebli Włodzimierz Zbroja. Specjaliści dopasują jej wygląd zewnętrzny do oczekiwań klienta.

Szafa na wymiar jest też świetnym sposobem na wypełnienie wnęki, która nierzadko jest dodatkowym elementem mieszkań. Dzięki temu możemy stworzyć komfortową garderobę, co w praktyce jest niemożliwe przy zakupie gotowych już szaf. Przygotowanie ich na zamówienie pozwala przystosować mebel idealnie do wnęki. Czy zatem warto postawić na szafę na wymiar? Zdecydowanie tak, ponieważ daje to możliwość przygotowania jej zgodnie z naszymi preferencjami – zarówno pod kątem wizualnym, jak i funkcjonalnym, a także idealne dopasowanie do konkretnej przestrzeni użytkowej.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas