Materiał Partnera Co warto wiedzieć o szerokiej ofercie firmy Monit System?

Co warto wiedzieć o szerokiej ofercie firmy Monit System?

Na rynku możemy się spotkać z wieloma firmami, które oferują szeroki zakres produktów z zakresu monitoringu, systemów alarmowych, systemów ochrony przeciwpożarowej, a także innych elementów. Jedną z takich firm, która prosperuje na rynku od 2013 roku jest Monit System. To przedsiębiorstwo, które oferuje różnego rodzaju produkty, które z pewnością każdego zainteresują. Zachęcamy do przeczytania dalszej części artykułu, aby zapoznać się z ofertą firmy z Łodzi.

Monitoring CCTV

Obecnie monitoring to coś, co jest niezbędne praktycznie w każdym miejscu. Jest to niezwykle popularne rozwiązanie, dzięki któremu możemy zabezpieczyć posesję naszego domu czy firmy. Zdecydowanie warto zdecydować się na monitoring CCTV. Wybierając firmę, warto rzucić okiem na Monit System, która oferuje duży wybór kamer przemysłowych o różnym zastosowaniu, a dodatkowo w jej ofercie spotkamy się również z montażem kamer. Każdy aspekt, jak i sam wybór kamer, jest dobierany odpowiednio do miejsca montażu. Warto dodać, że firma z Łodzi współpracuje z najlepszymi dostawcami sprzętu do monitoringu, co z pewnością daje gwarancję, wykonywania usług na najwyższym poziomie.

Systemy alarmowe

Jedną z kilku specjalizacji firmy Monit System jest montaż systemów alarmowych. Usługi są wykonywane na terenie Łodzi jak w okolicach. Wybierając tę firmę, stawiasz na wygodę! Wśród atutów tej firmy można wymieniać wiele rzeczy, ale jedną z większych zalet jest możliwość zakupu systemu alarmowego i zlecenie montażu jednej i tej samej firmie. Firma Monit System zajmuje się przede wszystkim systemami DSC, Satel i PARADOX. Kolejną zaletą współpracy z tą firmą jest to, że współpracuje ona z agencją ochrony, dzięki czemu za jednym razem można skorzystać z usługi monitorowania swojego obiektu przez jedną z największych agencji ochrony “Seris Konsalnet”.

Systemy ochrony przeciwpożarowej

Firma z Łodzi, która na rynku istnieje od  2013 roku, zajmuje się także systemami ochrony przeciwpożarowej. Monit System to w pełni profesjonalna firma, która posiada wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu jest w stanie oferować systemy najwyższej jakości, szyte na miarę, zgodnie z oczekiwaniami klientów. Oferta firmy z Łodzi obejmuje projektowanie, sprzedaż urządzenia, instalację, jak i konserwację.


Inne usługi firmy Monit System

Wśród usług, jakie oferuje firma z Łodzi,  możemy znaleźć także kompleksowe usługi montażowe systemów kontroli dostępu. Przedsiębiorstwo zajmuje się montażem takich systemów na terenie Łodzi oraz okolic. Firma zapewnia profesjonalne rozwiązania o różnym stopniu skomplikowania i funkcjonalności. Wśród nich możemy wyróżnić zamki szyfrowe, poprzez czytniki kart zbliżeniowych, czytnikami linii papilarnych po rozbudowany i sieciowy system.

Warto także zwrócić uwagę na jeden ze sprzętów, można by powiedzieć nowinkę, który oferuje Monit - jest to nowoczesny oraz podstawy zestaw monitoringu CCTV IP Provision ISR, w którego skład wchodzi Provision ISR Rejestrator IP 5MP - NVR5-4100X+(MM) - 1szt, Provision ISR 4 portowy switch PoE - PoES-0460G+2G - 1szt oraz kamera IP 2MPx Provision ISR - DI-390IP5S36 - 4szt.

Monit System zajmuje się również systemami domofonowymi. Jest to takie urządzenie, które po pierwsze pozwala na komunikację ze światem zewnętrznym, a poza tym jest wizytówką naszej firmy czy domu, dlatego też powinno być ono funkcjonalne, jak i odporne na różnego rodzaju dewastacje. W ofercie firmy z Łodzi znajdziesz właśnie takie urządzenia - wyróżniają się niezawodnością i funkcjonalnością.

Na sam koniec przyda się kilka słów podsumowania. Jak możemy wyżej zauważyć, firma z Łodzi oferuje szeroki zakres różnorodnych usług. Decydując się na współpracę z tą firmą, na pewno będziemy z niej w pełni zadowoleni.

Opracowanie:

Monit System Marta Popiół

Łódź , Zarzewska 15

Podziel się