Materiał Partnera Zleć montaż nawierzchni sportowych firmie Prestige

Zleć montaż nawierzchni sportowych firmie Prestige

W obiektach sportowych, w tym halach sportowych, na boiskach oraz na kortach tenisowych, niezbędne jest zamontowanie trwałej, odpornej na uszkodzenia podłogi. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem są nawierzchnie sportowe oferowane przez firmę Prestige. Mają one szereg właściwości, które zapewnią ochronę użytkownikom obiektów sportowych! Dowiedz się o nich więcej!

Profesjonalne nawierzchnie sportowe w ofercie firmy Prestige

Nawierzchnie sportowe to szczególny rodzaj powierzchni, które najczęściej można spotkać w obiektach sportowych. To tam uprawiane są różnego rodzaju aktywności fizyczne, które wymagają sporej ilości ruchu i narażają sportowców na upadki. Aby gra w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę bądź też innego rodzaju gry zespołowe była bezpieczna, na podłodze musi zostać zamontowana wspomniana, wysokiej jakości, nawierzchnia sportowa. To dzięki niej wszystkie upadki są amortyzowane, a ślady po obuwiu oraz plamy po rozlanych napojach są łatwe do usunięcia. Co więcej, nawierzchnie sportowe są elastyczne i sprężyste. Ich wytrzymałość oraz odporność na działanie czynników atmosferycznych umożliwia montaż nawet na zewnątrz!

Głównym materiałem, z którego produkuje się podłogi w obiektach sportowych, jest poliuretan. Szeroki wybór kolorów i wzorów pozwala na stworzenie pięknej aranżacji, która idealnie wpasuje się w kolorystykę ścian oraz pozostałych elementów. Materiał ten ma także różną grubość i strukturę.

Ich gładka powłoka pozwala na szybkie i łatwe czyszczenie. Wystarczy przemyć je letnią wodą, bez konieczności użycia silnych detergentów, aby wszystkie zabrudzenia zeszły!

Czym wyróżniają się nawierzchnie sportowe?

Jak już miałeś okazję dowiedzieć się z powyższego akapitu, nawierzchnie sportowe posiadają szereg właściwości, które umożliwiają ich komfortowe użytkowania. Jednak to nie wszystko, tego rodzaju wykładziny zapewniają:

  • wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i substancje chemiczne,
  • tłumienie dźwięków,
  • antypoślizgowość.

Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj nawierzchni sprawdzi się w Twojej szatni, na basenie, hali sportowej czy też na boisku, skontaktuj się z pracownikami przedsiębiorstwa Prestrige. To oni udzielą Ci fachowych informacji i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie. Co więcej, korzystając z ich usług, możesz liczyć na przeprowadzenie kompleksowego badania powierzchni, które ułatwi wybór najlepszej wykładziny. Zdjęcia z przykładowych, wykonanych nawierzchni w obiektach sportowych możesz znaleźć na stronie internetowej!

Opracowanie:

Prestige FHU Grzegorz Rolnik

Radom , Gazowa 4

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas