Materiał Partnera Zastosowanie witryn aluminiowych

Zastosowanie witryn aluminiowych

Aby przyciągnąć klientów właściciele sklepów stacjonarnych muszą dbać nie tylko o swój asortyment, ale również o wygląd zewnętrzny placówki handlowej. W tym celu wykorzystują wiele technik, a jedną z nich jest budowa aluminiowych witryn.


Zalety witryn aluminiowych

Zastosowanie tego rozwiązania ma niewątpliwie kilka zalet. Po pierwsze jest to elegancki wygląd. Przy wyborze witryn aluminiowych możemy skorzystać z pełnej gamy kształtów i kolorów, które rzutują na pierwsze wrażenie sklepu w oczach klientów, szczególnie jeśli sprzedajemy biżuterię, zegarki lub drogie obuwie. Witryny wykonane z aluminium są również bardzo trwałe. Nie ulegają zniszczeniu pod wpływem wilgoci, promieniowania UV, nie odkształcają się, nie rdzewieją i nie wymagają konserwacji. Jednym zdaniem – są odporne na dewastacje, dzięki czemu znakomicie nadają się do pomieszczeń o dużej przepustowości ludzi. W tym przypadku równie ważne jest bezpieczeństwo, którego wysoki stopień pozwala uzyskać montaż szyb antywłamaniowych, wkładek oraz zamków ryglujących.

Witryny aluminiowe są energooszczędnym rozwiązaniem. Poprzez dobór niezbędnych dodatków możemy uzyskać wysoki stopień izolacji cieplnej. Decydują o tym systemy o dużej głębokości zabudowy, jedno- i dwukomorowe szyby zespolone oraz rozwiązania przekładki termicznej, które są bardzo innowacyjne i efektywne. Wszystkie te zalety przekładają się także na łatwość w użytkowaniu, ponieważ powierzchnia aluminiowa jest bardzo gładka, a lekkość tego materiału umożliwia sprawny montaż i eksploatacje. Poza tym witryny wykonane z tego materiału są przyjazne środowisku, ponieważ w 100% podlegają recyklingowi.    

Korzystna inwestycja

Jeżeli jesteśmy właścicielem większej firmy, posiadamy swoją placówkę w galerii handlowej lub mamy potrzebę zawieszenia tablicy ogłoszeniowej warto skorzystać ze stolarki aluminiowej przy doborze odpowiedniej witryny. Ze względu na dowolność w wyborze koloru i kształtu oraz zastosowaniu odpowiednich uszczelek i szyb chroniących przed hałasem i włamaniami jest to dobre rozwiązanie zarówno dla nowych, jak i modernizowanych obiektów. Skorzystanie z witryny aluminiowej będzie znakomitą inwestycją na długie lata oszczędzającą dużo czasu i energii. Ze szczegółową ofertą oraz galerią konstrukcji aluminiowych można zapoznać się na stronie internetowej firmy ALUMEX – T. Rojda, czołowego producenta stolarki aluminiowej w Polsce.

Podziel się