Materiał Partnera Wykończenie domu pod klucz przez firmę Kowalski-System

Wykończenie domu pod klucz przez firmę Kowalski-System

Dom w stanie deweloperskim jest tańszy i to jest dobra opcja, ponieważ wnętrza możemy wykonać według własnego pomysłu. Firma Kowalski-System zajmie się wykończeniówką, dzięki czemu skorzystamy podwójnie. Dlaczego? Przedsiębiorstwo przeprowadza prace remontowe i ogólnobudowlane oraz prowadzi hurtownię materiałów, oferując produkty od renomowanych producentów.

Czym jest stan deweloperski domu?

Pojęcie „stan deweloperski” domu nie zawsze jest dla każdego zrozumiałe. Oznacza, że prace doprowadzone są do momentu, gdy możemy rozpocząć jego wykańczanie wewnątrz nieruchomości. Nie możemy jednak w nim zamieszkać. Mamy zamontowane instalacje, gniazdka elektryczne, niezbędne przyłącza, centralne ogrzewanie oraz otynkowane ściany, zrobione wylewki na podłogach, wstawione okna, drzwi, parapety, zewnętrzne i wewnętrzne, a budynek ma zrobioną elewację i zagospodarowaną przestrzeń wokół budynku. Stan deweloperski domu obejmuje również podbitkę dachową i ocieplenie dachu, elewacji i poddasza; płyty kartonowo-gipsowe; schody i balustrady; ogrodzenie, przygotowanie parkingu. Tak naprawdę wszystko zależy od tego, co stanowi umowa z deweloperem. Dom w stanie deweloperskim często kupimy w okazjonalnej cenie, ale czeka nas wydatek podczas jego wykończenia pod klucz. Nie jest to jednak tak wielki problem, ponieważ Firma Kowalski-System, zajmuje się pracami remontowo-wykończeniowymi, więc możemy skontaktować się z nią i umówić termin rozpoczęcia wykańczania wnętrz.

Co znaczy termin wykończenie domu „pod klucz”?

Termin obejmuje jednakowo budowę, ogrzewanie oraz dopracowanie wnętrz. Przedsiębiorstwo Kowalski-System oferuje budowy domów pod klucz. Wykonuje usług z zakresu prac ogólnobudowlanych, jak i wykończeniowych. Specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych, a także obiektów przemysłowych. Realizuje pełen zakres robót budowlanych: od projektów po czynności finalizujące inwestycję. Posiada również uprawnienia, które umożliwiają wykonywanie nadzoru budowlanego oraz przeprowadzanie okresowych przeglądów technicznych. W ramach tych zadań oferuje w szczególności: przygotowanie projektów architektonicznych oraz technicznych, prowadzenie formalności związanych z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę, wykonanie fundamentów, stawianie budynków do stanu surowego otwartego, zadaszanie obiektów, prowadzenie nadzorów budowlanych oraz wszelkie realizacje w pomieszczeniach.

Mamy duże doświadczenie w pracach przy budowie domów oraz wznoszeniu konstrukcji hal i obiektów przemysłowych, usługowych oraz sportowych. Naszą specjalizacją są również wszelkiego rodzaju zadania wykończeniowe w nowych domach w stanie deweloperskich, jak i w starych budynkach, wymagających przeprowadzania modernizacji

– mówi ekspert firmy.

Stylowe wykończanie wnętrz w domu w stanie deweloperskim?

Wnętrze nowego domu możemy urządzić w dowolnym stylu, o ile zakupimy go w stanie deweloperskim. Jeśli podpiszemy umowę na kupno nieruchomości w standardzie rozszerzonym i premium, firma wykona aranżację, zgodnie z oczekiwaniami, ale możemy sporo przepłacić. Nie jesteśmy w stanie porównać cen, użytych materiałów, do wykończenia domu. Nie chodzi o to, że jest nieuczciwa, ale korzysta z hurtowni, z którymi ma podpisane umowy. Jeśli chcemy mieć dom w wybranym stylu industrialnym, peruwiańskim, skandynawskim, rustykalnym, glamour, vintage, boho, Hampton, art déco czy w dowolnym innym, powinniśmy sami znaleźć fachowców i wybrać materiały budowlane, dekoracyjne oraz wyposażenie do wszystkich pomieszczeń. Firma Kowalski-System zajmuje się aranżacją wnętrz i prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych, więc możemy przy okazji, sporo zaoszczędzić na wykończeniu naszego domu marzeń.

Opracowanie:

Podziel się