Artykuł sponsorowany Wykańczanie wnętrz pod klucz – co zakłada?

Wykańczanie wnętrz pod klucz – co zakłada?

Nie każda osoba realizująca inwestycję budowy domu jednorodzinnego, jest w stanie wykończyć go już po zakończeniu prac do stanu surowego zamkniętego. Wielokrotnie właściwymi pracami remontowymi wewnętrznymi, inwestorzy prywatni zajmują się dopiero po pozyskaniu odpowiedniej ilości funduszy. Warto przy tym wiedzieć, że wtedy wielokrotnie potrzebują oni pomocy ogólnobudowlanych firm, które są w stanie zająć się „wykończeniówką”, w błyskawiczny sposób.

Jeden wykonawca – zalety?

Zalet jednego wykonawcy prac wykończeniowych w domu jednorodzinnym jest wiele. Przede wszystkim cały proces przebiegnie znacznie szybciej, niż przy wykorzystywaniu osobnych usług tynkarza, glazurnika, montażysty mebli itd. Warto tu jednak wiedzieć, że często podwykonawcą firm ogólnobudowlanych przy remontach pod klucz, są pracownie instalatorstwa elektrycznego, teletechnicznego, grzewczego, hydraulicznego itd.

Kolejną zaletą korzystania z obsługi jednej firmy, są niższe koszty. Mowa zarówno o podyktowanej cenie wszystkich prac budowlanych, jak i o zoptymalizowanym budżecie na materiały wykończeniowe. Jest to efekt precyzyjnego określenia ile produktów potrzeba dla danej inwestycji, a także współpracy najlepszych wykonawców, z hurtowniami zapewniającymi preferencyjne ceny sprzedażowe.

Jeśli zatem stawiasz na tanie i szybkie wykończenie, które będzie przy tym niesamowicie precyzyjne oraz wysokie jakościowo, wybierz renomowane przedsiębiorstwa, które wyposażone są w nowoczesny sprzęt, oraz które zatrudniają prawdziwych ekspertów budownictwa, wnętrzarstwa, czy dekoratorstwa. Polecanym podmiotem, jest Firma Ogólnobudowlana B&A – Bud, która zawsze przygotowuje szczegółowy projekt i kosztorys.

Zakres prac wykończenia pod klucz

Wykończenie wnętrza domu jednorodzinnego, szkoły, biura, czy urzędu w wersji pod klucz, to takie prace budowlano-remontowe, które doprowadzą pomieszczenia na komfortowego użytkowania. W zależności od podpisanej umowy, takie prace mogą zakładać także aranżację pomieszczeń, czyli ich umeblowanie oraz montaż sprzętów RTV i AGD. Musi być to jednak zawsze szczegółowo uwzględnione w postanowieniach umowy.

Podstawowy zakres prac wykończeniowych wewnętrznych to zaś: przygotowanie podłoża, sufitów i ścian; wykonanie tynkowania, malowania, glazurowania; montaż szklanych paneli kuchennych; zakładanie parapetów; montaż schodów; zakładanie paneli; przygotowywanie wszystkich instalacji według restrykcyjnych opracowań technicznych; a także montaż drzwi wewnętrznych, instalowanie gniazdek i lamp. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas