Materiał Partnera
Wybieramy firmę remontową!

Wybieramy firmę remontową!

Remont to duże przeżycie dla każdej rodziny, dlatego prace remontowe chcemy powierzyć komuś, kto jest całkowicie godny naszego zaufania. Niestety, na rynku funkcjonuje sporo firm, które nie stosują najwyższych standardów, a kontakt z nimi to przede wszystkim narażenie się na stres i utratę pieniędzy. Podpowiadamy, w jaki sposób znaleźć odpowiednią ekipę remontową, która dobrze zajmie się wykończeniem wnętrz.

Firma remontowa - jak wybrać?

Jak podkreśla specjalista firmy Usługi Budowlane Andrzej Gimier - wybór odpowiedniej firmy budowlanej to oszczędność czasu, stresu, a także możliwość otrzymania fachowych porad na całym etapie współpracy. Doświadczonej, zaufanej ekipy nie trzeba pilnować i nie trzeba non stop patrzeć im na ręce - doskonale wiedzą sami, co robić. Czym kierować się przy wyborze firmy do remontu?

  • Zapytaj znajomych - każdy na pewno ma znajomych, którzy przeprowadzali remont i korzystali z usług firmy. Być może będą w stanie polecić konkretną ekipę? A może odradzą nam jakąś firmę? W każdym wypadku warto zapytać, ponieważ mamy pewność, że opinia jest szczera!
  • Firmy remontowe coraz częściej pokazują się w sieci - mają strony internetowe czy strony na popularnych serwisach społecznościowych. Warto je przejrzeć, sprawdzić jak wyglądają ich dotychczasowe realizacje oraz jakie opinie na ich temat się tam pojawiają. To cenne źródło informacji, na które warto postawić. Jeśli firma nie jest obecna online, to warto zapytać, czy mogą pochwalić się referencjami od zadowolonych klientów albo pokazać zdjęcia z poprzednich remontów.
  • Dobry fachowiec to osoba, która potrafi doradzić i podpowie, jakie materiały czy też rozwiązania technologiczne najlepiej sprawdzą się w danej sytuacji. Nie należy jednak mylić fachowych porad z arogancją i narzucaniem swojego zdania - fachowiec powinien przy tym  być profesjonalny i bez problemów odpowie na wszystkie dodatkowe pytania, nawet te najbardziej dociekliwe. W końcu to on jest ekspertem, a nie Ty!
  • Trudno być dobrym we wszystkim, ale firma remontowa z pewnością powinna być wszechstronna i zatrudniać specjalistów z różnych dziedzin, w tym doświadczonych hydraulików, elektryków czy malarzy. Dzięki temu mogą zająć się remontem kompleksowo, od A do Z, a Ty nie będziesz musiał szukać kilku różnych ekip do zajęcia się pomniejszymi sprawami.
  • Cena jest ważnym aspektem wyboru firmy budowlanej. Zawyżona odstrasza, ale to zbyt niska cena powinna być niepokojąca! W końcu za fachową robotę, która ma być dokładna, należy zapłacić. Firmy, które pracują w bardzo niskich cenach często nie wywiązują się z warunków umowy.

Znalezienie odpowiedniej ekipy remontowej nie zawsze jest szybkie, ale warto poświęcić czas na jej szukanie!

Opracowanie:

Usługi Budowlane Andrzej Gimier

Straduny , Szkolna 5 lok. 3

  • tel. 503 608 123

Podziel się