Materiał Partnera Tech-Met Sp. z o.o. – od projektu elektroenergetycznego, po wynajem agregatów

Tech-Met Sp. z o.o. – od projektu elektroenergetycznego, po wynajem agregatów

Elektroenergetyka to dział, który stale i dynamicznie się rozwija. Bez różnego rodzaju sieci przesyłowych i przyłączeniowych, nasza technologia nie mogłaby ewoluować, a nasze życie nie byłoby tak komfortowe. Warto zatem doceniać starania takich firm jak Tech-Met Sp. z o.o., które każdego dnia wdrażają nowe, innowacyjne projekty elektroenergetyczne, współpracując z klientami indywidulanymi, biznesowymi oraz publicznymi.

Biuro projektów elektroenergetycznych

Firma Tech-Met Sp. z o.o. z siedzibą w Wałbrzychu od lat lideruje w branży przygotowywania projektów elektroenergetycznych. Mowa o planowaniu przyłączy, linii kablowych, linii napowietrznych, czy też systemów oświetlenia drogowego. Dzięki długoletniej praktyce, a także wdrażaniu innowacji, przedsiębiorstwo często realizuje zamówienia publiczne, zapewniając przy nich nie tylko działania projektowe, ale także kompleksową obsługę formalno-prawną – pracownicy posiadają wiedzę materiałoznawczą, elektroenergetyczną, urbanistyczną, geodezyjną, geotechniczną, architektoniczną, konstrukcyjną. Tech-Met jest również dostawcą branżowych materiałów budowlanych.

Producent wysięgników i taśm stalowych

Oprócz szerokich usług projektowych firma Tech-Met znana jest w branży z oferowania wysięgników stalowych do słupów oświetleniowych, a także taśm stalowych do mocowań, np. tabliczek na konstrukcjach elektroenergetycznych. Jeśli chodzi o pierwsze z wymienionych wyrobów, warto wiedzieć, że Tech-Met zapewnia je w różnych wersjach. Są nimi wysięgniki kątowe, a także łukowe jednoramienne lub dwuramienne. Firma jest również w stanie zagwarantować produkty niestandardowe, które zawsze spełniają restrykcyjne wymagania techniczne krajowe, czy europejskie. Gwarantowanie wysokiej jakości, to jeden z wyznaczników działalności przedsiębiorstwa.

Wynajem agregatów prądotwórczych

Trzecim profilem działalności firmy Tech-Met, jest wynajem agregatów prądotwórczych o wysokiej mocy maksymalnej. Mowa o 275 kVA i 175kVA, przy sprzętach ESE 275 VW/AS oraz ESE 170 VW/AS. Warto przy tym wiedzieć, że doświadczenie w świadczeniu tego typu usług, pozwala przedsiębiorstwu z Wałbrzycha, wypożyczać agregaty wraz z obsługą, nawet na kilka dni w różnych częściach Polski. Firma obsługiwała już wiele koncertów, festynów, wydarzeń plenerowych, imprez sportowych, czy też planów filmowych. Klientami korzystającymi z wynajmu agregatów są również właściciele hal magazynowych i ośrodków produkcyjnych, czy zarządcy szpitali oraz szkół.

Obloty i filmy wykonywane dronem

Uzupełnieniem szerokiej oferty firmy Tech-Met, są usługi filmowania różnych obszarów i obiektów dronami. Lotnicze inspekcje wizyjne, są przydatne przy realizowaniu np. inwestycji budownictwa liniowego – również przy projektach elektroenergetycznych – czy przy ocenie stanu technicznego masztów, kominów, oraz dachów. Specjaliści Tech-Met wykonują również zdjęcia pionowe z dużej wysokości i o wysokiej rozdzielczości – są to ortofotomapy wykorzystywane w geodezji.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas