Materiał Partnera Szeroki wybór podłóg, paneli i parkietów w firmie Vega

Szeroki wybór podłóg, paneli i parkietów w firmie Vega

Podczas remontu domu, jednym z elementów, których się szuka, są z pewnością podłogi lub parkiety. Jeśli chcesz nadać nowy wygląd swoim wnętrzom, to będzie to najlepszy sposób. Panele lub deski wysokiej jakości sprawią, że zacisze domowe będzie wyglądało niezwykle pięknie. Szeroki wybór produktów znajdziesz w firmie Vega – sprawdź, dlaczego warto skorzystać z jej usług.

Asortyment od najlepszych producentów

Panele lub parkiet to elementy każdego domu, które bardzo wpływają na wygląd wnętrz. Warto zatem w przypadku montażu podłogi, zdecydować się na skorzystanie z oferty profesjonalnej firmy. Taką jest właśnie Vegarenomowany dystrybutor parkietów drewnianych i akcesoriów niezbędnych przy ich pielęgnacji. Na rynku jest obecna od 1991 roku. To sprawia, że posiada bardzo duże doświadczenie, które gwarantuje, że może odpowiednio doradzić każdemu klientowi oraz zaoferować produkty wysokiej jakości. Pracownicy tam zatrudnieni to osoby, które mają specjalistyczną wiedzę oraz odpowiednie kwalifikacje.

W ramach oferty można znaleźć podłogi znanych producentów. Są to między innymi Quick Step, DLH, Finish Deska, Barlinek, Baltic Wood oraz Wineo. Firma oferuje także chemię, która jest niezbędna do zadbania o swój parkiet. Jak mówi jeden z pracowników:

W sprzedaży posiadamy podłogi drewniane, panele laminowane, winyle i deskę tarasową. Podpowiadamy i odpowiednio doradzamy każdemu klientowi przy wyborze idealnego produktu, który doskonale trafi w jego gust i potrzeby.

Szeroki zakres profesjonalnych usług

Vega oferuje nie tylko sprzedaż desek podłogowych, ale także wszelkie usługi, jakie są z nimi związane. Pracownicy zajmą się lakierowaniem parkietu oraz układaniem i cyklinowaniem podłóg. Zamontują każdy rodzaj paneli drewnianych. Są przygotowani do wszelkich prac wykończeniowych i podejmują się nawet tych najtrudniejszych zleceń.

Firma doskonale wie, jak obchodzić się z podłogą kompozytową, a także jak układać deski tarasowe, panele podłogowe i parkiety. Zna się także na odpowiedniej pielęgnacji, tak, aby można było cieszyć się pięknym wnętrzem przez długi czas.

Przedsiębiorstwo oferuje także usługi związane z podłogami winylowymi. Dzięki swojej budowie oraz zastosowaniu charakteryzują się one podwyższoną odpornością na wilgoć. Doskonale nadają się do montażu w kuchni, łazience lub pralniach domowych. Firma zapewnia szeroki wybór produktów od znanych producentów podłóg winylowych oraz zajmie się profesjonalnie ich montażem.

Opracowanie:

Vega Podłogi

Rzeszów , al. Piłsudskiego 40

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas