Artykuł sponsorowany Szeroki wybór kruszyw w ofercie Mol-Pol • Transport kruszyw oraz materiałów budowlanych • Mariusz Molak

Szeroki wybór kruszyw w ofercie Mol-Pol • Transport kruszyw oraz materiałów budowlanych • Mariusz Molak

Kruszywa budowlane i nie tylko przybierają najróżniejsze kształty i rozmiary. Warto zaopatrzyć się w nie w profesjonalnej firmie, która zajmuje się ich sprzedażą już od 2014 roku. Firmą taką jest właśnie Mol-Pol • Transport kruszyw oraz materiałów budowlanych • Mariusz Molak. W poniższym artykule przyjrzymy się bliżej ich ofercie. Porozmawiamy o dostępnych u nich rodzajach kruszyw, a także o tym, gdzie mogą być zastosowane. Zapraszamy do lektury!

Szeroki wybór kruszyw

Nieważne czy wykańczamy ogródek, czy też planujemy poważną inwestycję budowlaną — kruszywa spełnią tutaj kluczową rolę. Warto zainwestować więc w kruszywa od renomowanego, znanego sprzedawcy takiego jak firma Mol-Pol z Ławek. Jakie rodzaje kruszyw możemy u nich znaleźć?

Piasek budowlany jest jednym z najczęściej zamawianych u nas kruszyw. Używany jest on zarówno na budowach, jak i do wykańczania terenów zielonych, a nawet placów zabaw. Możemy rozróżnić go na kilka rodzajów. Typowy piasek budowlany składa się z ziaren o średnicy do 4 milimetrów. Można dostać też u nas oczywiście piasek sortowany do mniejszych średnic, w tym nawet tak zwany piasek kwarcowy o ziarnach o średnicy do 1 milimetra

— powiedział nam pracownik firmy Mol-Pol z Ławek.

W asortymencie firmy Mol-Pol można dostać też inne kruszywa budowlane. Najczęściej stosowane są jeszcze żwir i pospółka. Żwir używa się na przykład jako materiał do podbudowy dróg, składnik mieszanek bitumicznych do dróg, czy też składnik betonu towarowego. Nierzadko jest też używany do wykańczania terenów zielonych lub ścieżek. Pospółka, czyli mieszanka drobnych kamieni oraz żwiru, wykorzystywana jest natomiast jako budulec nasypów kolejowych albo podstawa fundamentów i podbudowy budynków.

Sprzedaż czarnoziemu

Innym rodzajem kruszywa dostępnego w ofercie firmy Mol-Pol z Ławek jest najwyższej klasy czarnoziem. Zarówno on, jak i też wszelkie inne zakupione w firmie kruszywa mogą być bez problemu dowiezione i rozładowane we wskazanym przez klienta miejscu. Dobrej jakości czarnoziem stosowany jest najczęściej do wymiany gruntu na terenach zielonych, czy też przydomowych. Ten rodzaj ziemi jest najbogatszym rodzajem ziemi stosowanym na przykład w rolnictwie. Zawiera wiele minerałów i składników odżywczych, a wraz z jego strukturą stanowi idealne miejsce dla roślin.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas