Materiał Partnera Stylowe i eleganckie ogrodzenia, balustrady i podmurówki

Stylowe i eleganckie ogrodzenia, balustrady i podmurówki

Płot postawiony w skrajnych punktach działki wytycza jej granice i stanowi też element dekoracyjny. Firma Metal-MR od wielu lat produkuje ogrodzenia przystosowane do konkretnych posesji, ale też trwałe i stylowe balustrady czy wyjątkowe podmurówki. Warto dopasować odpowiednie produkty do charakteru obiektu, dzięki czemu będzie on wyglądał elegancko i nowocześnie.

Elementy ogrodzenia

Kupno gotowego ogrodzenia jest rozwiązaniem bardzo korzystnym, jednak wiele osób decyduje się na skonstruowanie ogrodzenia na podstawie podmurówki. Oferowany w formie płytkiego fundamentu, na którym opiera się całe ogrodzenie, coraz częściej proponowany jest w zróżnicowanych wariantach wizualnych. Firma Metal-MR posiada w swojej ofercie szeroki asortyment podmurówek – mogą być one wykonane zarówno z granitu, jak i z kostki brukowej czy cegły klinkier – jednego z najpopularniejszych materiałów budowlanych. W podmurówkach montowane są przęsła ogrodzeniowe dopasowane do indywidualnych preferencji klienta. W taki sposób powstaje wyjątkowe i charakterystyczne ogrodzenie, które z pewnością będzie wyróżniać się na tle innych ogrodzeń w okolicy. Firma Metal-MR oferuje też swoim klientom gotowe ogrodzenia z metalu lub stali kwasoodpornej. Są one bardzo trwałe, a ich wygląd może być dodatkowo spersonalizowany dzięki możliwości pomalowania ich na dowolny kolor wybrany z palety RAL. Wiele modeli dostępnych w asortymencie Metal-MR daje możliwość dopasowania idealnego ogrodzenia do konkretnego obiektu.

Stylowy balkon

Firma Metal-MR to renomowany producent nie tylko ogrodzeń czy podmurówek, ale też wysokiej jakości balustrad. Są one wykorzystywane głównie do zabezpieczenia balkonów i tarasów, umożliwiają jednocześnie wzbogacenie wyglądu elewacji. Balustradę Plate P-23 znajdującą się w ofercie Metal-MR wyróżniają różnej wielkości kwadraty wycięte w wypełnieniu, z kolei model P-26 jest charakterystyczny ze względu na występujące w nim nieregularne wycięcia w kształcie pasków. Do asortymentu firmy Metal-MR zaliczają się również ozdoby ogrodowe, takie jak np. ławki. Wykonane z wytrzymałego metalu i wypełnione siatką lub elementami drewnianymi stanowią stylowy dodatek do każdego przydomowego terenu zielonego. Mogą być też świetnym uzupełnieniem większych parków czy przestrzeni publicznej. Warto wiedzieć, że firma Metal-MR jako jedna z nielicznych wykonuje kompleksową wizualizację danego ogrodzenia na tle domu klienta.

Podziel się