Materiał Partnera  Standardy energetyczne budynków, czyli ocieplenie domu z Zakładem Budowlano Remontowym Kowalski

Standardy energetyczne budynków, czyli ocieplenie domu z Zakładem Budowlano Remontowym Kowalski

Z początkiem 2021 roku zaostrzone zostały prawne wymogi dotyczące standardów energetycznych budynków. Dotyczą one nowo powstających obiektów, ale Zakład Budowlano Remontowy Kowalski wykonuje także ocieplenia elewacji istniejących budynków, aby dostosować je do nowych wymagań. Z naszego artykułu dowiesz się, dlaczego warto to zrobić. 

Kogo dotyczą nowe standardy energetyczne?

Budując nowy dom, zawsze musisz spełnić obowiązujące przepisy. Wydawać by się mogło, że dla istniejących obiektów prawo nie działa wstecz, i tak jest w istocie, ale jeśli chcesz sprzedać dom, notariusz, albo nowy nabywca ma prawo zażądać od ciebie świadectwa charakterystyki energetycznej. Fachowcy z Zakładu Budowlano Remontowego Kowalski twierdzą także, że nawet jeśli nie nosisz się z zamiarem sprzedaży, i tak warto docieplić dom. Dlaczego? Po prostu dlatego, że niższe koszty ogrzewania szybko zwrócą Ci wydatek poniesiony na remont.

Zaufaj specjalistom z Zakładu Budowlano Remontowego Kowalski 

Mając od lat do czynienia z rynkiem budowlanym, fachowcy znają się na rzeczy. Zakład Budowlano Remontowy Kowalski świadczy usługi już od 1997 roku w Koszalinie i okolicach. Firma zajmuje się wykonywaniem ocieplonych elewacji budynków, według projektów, w których wyraźne określone są wyliczenia dotyczące strat ciepła. Fachowcy mogą zagwarantować, że po takim remoncie elewacji, koszty ogrzewania budynku znacznie zmaleją. Jest to szczególnie ważne, teraz gdy ceny energii tak mocno idą w górę. Obniżenie zużycia węgla, gazu i olejów opałowych ma też niebagatelne znaczenie dla ochrony środowiska naturalnego.

Opracowanie:

ZBR Kowalski

Koszalin , Rodła 39b

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas