Materiał Partnera Specjaliści od robót ziemnych

Specjaliści od robót ziemnych

Prace ziemne to jeden z podstawowych etapów prac na każdej niemal budowie. Odpowiednie przygotowanie podłoża, fachowe wykopanie fundamentów i ogólne przygotowanie gruntu pod dalsze prace to elementy, które musi cechować daleko idąca precyzja. Jest to tym bardziej trudne, że tego typu prace wykonywane są przy użyciu ciężkiego sprzętu.

Każda budowa, niezależnie od tego jaki rodzaj inwestycji jest na niej czyniony, rozpoczyna się od etapu przygotowawczego. Jego podstawowym elementem jest przygotowanie terenu pod dalsze prace. Jego wyrównanie, wykonanie odpowiednich wykopów, nasypów to podstawowe elementy prac ziemnych. Często istnieje również potrzeba przeprowadzenia prac rozbiórkowych. Warto więc aby wynajmując firmę, która wykona tego typu prace, oferowała ona kompleksowe usługi przygotowywania terenu pod budowę. Jedną z nich jest firma Ar-Kop, znajdująca się w miejscowości Kamion Podgórny w województwie mazowieckim.

Kompleksowe roboty ziemne…

Przedsiębiorstwo Ar-Kop oferuje kompleksowe usługi w zakresie robót ziemnych. Firma wykonuje wyrównywanie terenu, prace rozbiórkowe, wymianę gruntu, wykopy pod fundamenty i studnie oraz wykonywanie nasypów. Przedsiębiorstwo dysponuje specjalistycznym sprzętem oraz fachową i doświadczoną kadrą pracowników, a dzięki doświadczeniu wykonuje swoje usługi terminowo i zgodnie ze sztuką. Ponadto firma zapewnia transport żwiru, piasku i innego kruszywa, a także transport i wywóz gruzu. Ar-Kop oferuje również dowóz ziemi na budowę oraz piasku do mixokretów.

Również rozbiórki…

Firma Ar-Kop prócz robót ziemnych świadczy również profesjonalne prace wyburzeniowe i rozbiórki budynków mieszkalnych, przemysłowych i gospodarczych. Zaletą usług oferowanych przez Ar-Kop jest fakt, że firma dzięki swojemu zapleczu maszynowemu, jest w stanie uprzątnąć teren rozbiórki, co znacząco przyspiesza rozpoczęcie dalszych prac budowlanych. Ponadto firma oprócz kompleksowej rozbiórki oferuje również wyburzanie poszczególnych elementów budynków, np. ścian działowych, ścian nośnych lub rozbiórki pieca kaflowego.

Szukając solidnej i fachowej firmy przygotowującej teren pod budowę warto zainteresować się ofertą przedsiębiorstwa Ar-Kop z Kamiona Podgórnego. Wysokiej jakości usługi oferowane przez tą firmę, z pewnością ułatwią dalsze etapy prac budowlanych.

Opracowanie:

Ar-Kop Arkadiusz Ślusarczyk

Kamion Podgórny 27

  • tel. 516 634 547

Podziel się