Materiał Partnera Skuteczne sposoby na odświeżenie Twojego balkonu!

Skuteczne sposoby na odświeżenie Twojego balkonu!

Nadeszła wiosna, pogoda coraz bardziej się klaruje, tak więc czas na lekkie odświeżenie balkonu, po to, aby móc na spokojnie sobie usiąść i  zrelaksować się z książką czy filiżanką dobrej herbaty. Po zimie przestrzeń jest brudna i skurzona, dlatego warto się zastanowić co z tym zrobić. Przedstawiamy nasze ulubione sposoby na uporządkowanie i upiększenie balkonu po zimie.

Wiosenne balkonowe porządki

Po jesieni i zimie, kiedy na balkon rzadko wychodzimy, wszystko pokryte jest warstwą kurzu. Niezależnie od tego, czy mieszkasz na parterze, czy na ostatnim piętrze, to na podłodze, barierkach i ścianach z pewnością zebrało się sporo zanieczyszczeń. Dobrym trikiem na umycie balkonu jest użycie myjki ciśnieniowej. Teraz te urządzenia kupimy w każdym sklepie ogrodniczym lub remontowym. Korzystanie z nich nie wymaga żadnego wysiłku, dodatkowo można ich używać na każdej powierzchni.

Jeżeli na balkonie mamy podłogę z drewna, warto poświęcić trochę czasu na jej wyczyszczenie i olejowanie.  Nie jest to konieczne, ale pod wpływem kurzu i warunków atmosferycznych, drewno zacznie szarzeć, a przecież można temu zapobiec i przedłużyć jego żywotność.

Jakie meble i sprzęty  na balkon?

Porządek na balkonie to nie tylko czysta podłoga, ale też umiejętność uporządkowania go. Podstawą jest zminimalizowanie ilości rzeczy, które są niepotrzebne. Zastanówmy się, jak często korzystamy z danego miejsca  i co na nim robimy. Może zamiast foteli i stołu, które zajmują całą przestrzeń, lepsze będą składane krzesełka i stolik montowany do ściany? Decydując się na składane meble mamy więcej możliwości przearanżowania przestrzeni według potrzeb.

Lekkie odświeżenie nie zawsze pomaga, bywa i tak, że balkon potrzebuje renowacji od podstaw. W takiej sytuacji warto zgłosić się do Adamex. Ekipa przeprowadzi remont od A do Z i sprawi, że nasze miejsce relaksu będzie się prezentowało przepięknie, do tego czysto i nowocześnie. Warto wziąć to pod uwagę, zwłaszcza wtedy, gdy mamy poniszczone kafelki i zardzewiałą balustradę.

Opracowanie:

Adamex Adam Sawron

Lubsko , Łąkowa 12

  • tel. 728 573 981

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas