Materiał Partnera Przedsiębiorstwo Orlikowscy – pokrycia dachowe wysokiej jakości na każdą kieszeń

Przedsiębiorstwo Orlikowscy – pokrycia dachowe wysokiej jakości na każdą kieszeń

Materiały do tworzenia dachów powinny być stworzone w wysokogatunkowych surowców. Dlatego firma Orlikowscy oferuje pokrycia dachowe, które spełniają wszystkie najważniejsze parametry. Ponadto dostępny asortyment pozwala wykończyć i wyposażyć cały nowo powstały lub remontowany dach. Zatem sprawdź, co dokładnie znajduje się w propozycji tego miejsca.

Pokrycia dachowe – co warto wiedzieć?

Porządny dach to obowiązkowy element każdego budynku. Powinien odznaczać się dużą odpornością i wytrzymałymi materiałami, ponieważ jest on wystawiony na ciągłe działanie warunków atmosferycznych. Pokrycia dachowe mogą być wykonane z wielu surowców, zarówno naturalnych, jak i sztucznych. Z tego powodu przedsiębiorstwo Orlikowscy oferuje materiały do tworzenia dachów takie jak blachy, blachodachówki, dachówki, gonty papowe oraz z papę. Należy wiedzieć, że w przypadku dachówek można wyróżnić ich kilka rodzajów: bitumiczne, cementowe i betonowe. Wszystkie te produkty umożliwiają wykonanie dachu, którego konstrukcji nie naruszy wiatr, deszcz czy śnieg.

Nasze artykuły cieszą się popularnością w branży dekarskiej. Dużym atutem oferowanych produktów jest ich wysoka jakość a przy okazji bardzo przystępne ceny. Dzięki naszym materiałom możliwe jest wykonanie wszystkich form, jakie przyjmują dachy w tym tych spadzistych oraz płaskich

– mówi jeden z pracowników firmy.

Dodatkowe artykuły

W przypadku tworzenia dachów konieczne jest użycie dodatkowych materiałów np. uszczelniających. Dlatego też przedsiębiorstwo Orlikowscy proponuje szereg akcesoriów typu membrany czy podbitki dachowe oraz serię artykułów odpowiadających za montaż poszczególnych elementów, czyli wsporników i łączników. Dodatkowo w ofercie firmy można wyróżnić wszelkie śruby, gwoździe, wkręty potrzebne przy robotach z zakresu dekarstwa. Oczywiście w przypadku tworzenia dachu bardzo ważny jest system wentylacyjny, który jest obowiązkowy, aby utworzona (lub wyremontowana) część budynku mogła być w pełni funkcjonalna.

Opracowanie:

Orlikowscy

Kusięta 48

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas