Artykuł sponsorowany Profesjonalne roboty wiertnicze i geofizyczne – firma Progeo sp. z o.o.

Profesjonalne roboty wiertnicze i geofizyczne – firma Progeo sp. z o.o.

Poszukujesz doświadczonej firmy, która zajmuje się robotami wiertniczymi i geofizycznymi oraz szerokim zakresem prac geotechnicznych? Ważna jest dla Ciebie wykwalifikowana i fachowa kadra posiadająca wszelkie wymagane uprawnienia? Chcesz, by usługi odznaczały się wysoką jakością oraz krótkimi terminami realizacji? Sprawdź, co może zaoferować Ci firma Progeo sp. z o.o.!

Profesjonalizm przede wszystkim

Odwierty badawcze, które mają na celu dokładną analizę składu gruntu i jego właściwości to niezwykle istotne czynności, które pozwalają na uniknięcie wielu różnych problemów w przyszłości. Tym właśnie, a także wieloma innymi pracami, zajmuje się firma Progeo sp. z o.o., która istnieje na polskim rynku już od 1988 roku. Ma bogate doświadczenie i fachowych pracowników, którzy posiadają odpowiednią wiedzę oraz kwalifikacje. Jak mówi jeden z nich:

Jesteśmy w stałym kontakcie z wieloma instytucjami i przedsiębiorstwami specjalistycznymi. Dzięki temu możemy wykonywać zlecenia, które wymagają stosowania nietypowych metod badawczych. Co więcej, współpracujemy także z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie, Głównym Instytutem Górnictwa w Katowicach oraz Politechniką Śląską.

Firma przez ostatnie lata wykonała kilkaset różnych opracowań oraz dokumentacji. Dzięki temu nie ma dla niej rzeczy niemożliwych!

Szeroki zakres oferowanych usług

Przedsiębiorstwo Progeo sp. z o.o. proponuje wykonywanie odwiertów badawczych z pomocą nowoczesnego sprzętu. Wśród oferowanych prac znaleźć można między innymi ustalanie profili geologicznych, pobieranie prób gruntu i wody oraz wykonywanie studni i piezometrów. Warto wspomnieć również o zatłaczaniu i gaszeniu hałd.

Firma zajmuje się również opracowaniami w zakresie geologii i hydrogeologii oraz dokumentacjami geologiczno-inżynierskimi. Pracownicy wykonują także projekty rekultywacji terenów zdegradowanych, roboty budowlane i wyburzeniowe oraz uzdatnianie terenów usytuowanych nad płytkim kopalnictwem. Nie zwlekaj i dołącz do grona zadowolonych klientów już teraz!

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas