Materiał Partnera Precyzyjne mapy do celów projektowych z Artgeo

Precyzyjne mapy do celów projektowych z Artgeo

Mapa do celów projektowych stanowi rodzaj opracowania kartograficznego, które jest tworzone na podstawie mapy zasadniczej. Jest ona nieodłącznym elementem dla zrealizowania inwestycji wymagającej załatwienia pozwolenia na budowę, jednak musi być wykonywane w wyjątkowo precyzyjny, staranny i rzetelny sposób. Dlatego właśnie kwestię tworzenia map do celów projektowych warto pozostawić w rękach profesjonalistów z firmy Artgeo.

Dokładność, uprawnienia profesjonalne zaplecze techniczne i doświadczenie

Pracownia Geodezyjna Artgeo z Otmuchowa to firma oferująca usługi geodezyjne na wysokim poziomie, a jej właścicielem jest Artur Turski. Jedną z usług, w której specjalizuje się to przedsiębiorstwo, stanowią mapy do celów projektowych. Mogą one być wykonywane tylko i wyłącznie przez osoby posiadające wykształcenie na kierunku geodezja, a także niezbędne uprawnienia zawodowe dotyczące tego zagadnienia, które są opisane w art. 43 ustawy z dnia 18 maja 1989 roku o Prawie geodezyjnym i kartograficznym. Kadra pracownicza tego przedsiębiorstwa składa się z osób posiadających nie tylko wysokie kwalifikacje, ogromne doświadczenie w swoim fachu czy rozległą wiedzę branżową wiedzę, ale także niezbędne uprawnienia, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na dokładne, staranne i rzetelne wykonanie usług związanych z tworzeniem map do celów projektowych.

Pracownia Geodezyjna Artgeo proponuje wykonywanie m.in. wysokiej jakości map do celów projektowych zarówno klientom indywidualnym, jak i właścicielom firm. Mogą tu Państwo liczyć także na indywidualne podejście, profesjonalne doradztwo inwestycyjno-budowlane oraz szeroki zasięg działania obejmujący całe województwo opolskie. To jednak nie koniec powodów, dla których warto zamówić mapy do celów projektowych w Artgeo. Pracownicy tej firmy wykorzystują w swojej pracy innowacyjny i specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu przy tworzeniu geodezyjnych map stosują oni niezwykle nowoczesne, a co za tym idzie skuteczne metody pomiarowe.

Staranne mapy do celów projektowych dla różnych obiektów budowlanych

Pracownia Geodezyjna Artgeo specjalizuje się w tworzeniu bardzo precyzyjnych map do celów projektowych dla różnego typu obiektów, które wymagają uzyskania pozwolenia na budowę. Z tą firmą mają Państwo gwarancję wykonania zgodnego z obowiązującymi standardami, jeśli chodzi o jakość oraz aktualne przepisy budowlane, geodezyjne czy kartograficzne. Przedsiębiorstwo to tworzy także mapy do celów projektowych dla różnych klientów w tym biur projektowych, osób prywatnych i firm budowlanych.

Opracowanie:

Artgeo Pracownia Geodezyjna Artur Turski

Otmuchów , Władysława Jagiełły 34 lok. 5

Podziel się