Materiał Partnera Prace wykończeniowe

Prace wykończeniowe

Prace remontowe i budowlane wymagają bardzo często wykorzystania profesjonalnych urządzeń i narzędzi. Nie każdy z nas posiada agregaty malarskie czy agregaty do szpachli, ale dziś rynek maszyn budowlanych otwiera przed nami zupełnie nowe możliwości! Możemy takie sprzęty wynająć na kilka dni, weekend lub na dłużej, lub profesjonalni doradcy umożliwią nam zakup takich urządzeń na własność!

Przedsiębiorstwo Speed-Bud to firma od lat zdobywająca kolejnych zadowolonych klientów. Na rynku wyróżnia nas profesjonalne podejście do realizowanych usług, rzetelność i terminowość oraz wysokiej jakości sprzęt od najlepszych i sprawdzonych producentów i dostawców. Ponieważ chcemy, aby klienci mieli pewność, że wybierają najlepsze produkty na rynku, oferujemy możliwość wypróbowania urządzeń przed ich zakupem lub wynajmem. Nasi pracownicy to osoby z dużą wiedzą i doświadczeniem, którzy zawsze doradzą najlepszy wybór.

Sprzęty malarskie i do nakładania tynku

W naszym sklepie znajdą Państwo bogatą ofertę maszyn malarskich budowlanych oraz przemysłowych, które ułatwią realizację usług. Są to przede wszystkim agregaty malarskie tłokowe, agregaty malarskie membranowe, agregaty malarskie hvlp czy sprzęt do malowania znaków na drodze. Dokonując wyboru maszyny do malowania przemysłowego, warto przeanalizować, jaką substancją będziemy powlekać daną powierzchnię. Oferujemy maszyny wykorzystywane w lakiernictwie, nakładaniu substancji antykorozyjnych i powłok ogniochronnych. Dodatkowo oferujemy niezbędny osprzęt i części zamienne do sprzedawanych maszyn. Wśród klientów cieszą się również zainteresowaniem agregaty do szpachli airless, agregaty do elewacji i izolacji, pompy do iniekcji, agregaty tynkarskie i silomaty. Dzięki nim prace z farbą, szpachlą lub tynkiem przebiegają o wiele szybciej i pozwalają na precyzyjne nakładanie kolejnych warstw. Należy pamiętać, że nie każdy agregat malarski nadaje się do każdego typu farb a agregat tynkarski do każdego rodzaju tynku! Jest to ważne, jeśli chcemy, aby zakupiony sprzęt działał długo i bezawaryjnie. Nasi pracownicy to osoby z odpowiednią wiedzą, którzy doradzą Państwu, chociażby, jaki model maszyny nadaje się do prac z farbami wodorozcieńczalnymi, a który do prac z farbami rozpuszczalnikowymi.

Maszyny i narzędzia do zadań specjalnych

Na budowie mogą się również przydać pompy do betonu i jastrychów (technologia mokra i technologia sucha), mieszarki, szlifierki, zacieraczki i odkurzacze oraz kompresory. Pozwalają na precyzyjne mieszanie i łączenie substancji oraz wygodne nakładanie ich na większą powierzchnię ściany lub elewacji. Warto również wyposażyć się w narzędzia i osprzęt budowlany jak łaty i poziomice, szpachelki, kielnie, pace nierdzewne, pace z tworzywa, zdzieraki tynkarskie, odzież ochronną, które przeznaczone do prac z określonym materiałem pozwolą na szybkie i estetyczne wykończenie prac prowadzonych na ścianach, sufitach i podłogach wykonanych z różnych tworzyw. Materiały pomocnicze jak profile, listwy, narożniki, siatki, folie, taśmy, grunty i kleje stanowią uzupełnienie oferty naszego sklepu!

Opracowanie:

Speed-Bud

Wrocław , Przesmyckiego 31-33

Podziel się