Artykuł sponsorowany Potrzebujesz rusztowania wysokiej klasy? Zwróć się do firmy Monter Konstrukcje Rusztowaniowe!

Potrzebujesz rusztowania wysokiej klasy? Zwróć się do firmy Monter Konstrukcje Rusztowaniowe!

Specjalistyczny sprzęt, taki jak rusztowanie, jest koniecznością na każdej budowie. Sprawia on, że cały proces odbywa się w sprawny sposób, a pracownicy są w pewnym stopniu odciążeni. Najważniejszy jest jednak fakt, że zastosowanie odpowiedniego sprzętu ma decydujący wpływ na bezpieczeństwo pracy, np. na wysokościach. Mając na uwadze powyższe argumenty, warto zainwestować w rusztowanie najwyższej jakości firmy Monter Konstrukcje Rusztowaniowe Filip Papierak.

Nabycie rusztowania, czy jego wynajem?

Odpowiedź będzie zależna od zakresu prac budowlanych, które trzeba będzie wykonać. Jeśli w ofercie usługowej danej firmy prace wykonywane na wysokościach będą stanowiły nieodzowny element, dobrym pomysłem będzie zakup rusztowania. Chociaż wydatek nie należy do niewielkich, to jednak jest to inwestycja, która z pewnością się zwróci. Co należy zrobić, jeżeli prace wysokościowe będą wykonywane jedynie doraźnie? W takim przypadku dobrym wyborem jest wynajem rusztowania. Dobrym pomysłem będzie skorzystanie z usług firmy Monter Konstrukcje Rusztowaniowe. Dlaczego? Odpowiada ekspert zatrudniony w przedsiębiorstwie: 

Wybierając naszą firmę możesz liczyć nie tylko na atrakcyjne ceny, lecz także na pomoc w doborze odpowiedniego rusztowania. Nasi doświadczeni specjaliści, po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami, przedstawią Ci rozwiązania dopasowane do planowanych prac budowlanych.

Firma Monter Konstrukcje Rusztowaniowe – najwyższej jakości rusztowania 

Dlaczego warto nabyć rusztowanie od firmy Monter Konstrukcje Rusztowaniowe? Systemy rusztowań są solidne, atestowane. O profesjonalizmie przedsiębiorstwa świadczy liczne grono zadowolonych klientów. Z usług korzystają m.in. deweloperzy, firmy budowlane, spółdzielnie mieszkaniowe. Jakie rodzaje rusztowań znajdziemy  w  firmie Monter Konstrukcje Rusztowaniowe?

  • aluminiowe,

  • elewacyjne,

  • warszawskie,

  • modułowe.

Są to najczęściej stosowane warianty rusztowań, które idealnie sprawdzają się na budowach oraz w trakcie ocieplania domów jednorodzinnych.  

Oprócz sprzedaży i wynajmu rusztowań, firma Monter Konstrukcje Rusztowaniowe zajmuje się również ich montażem i demontażem. Jest to znaczne udogodnienie dla osób, które chciałyby sprawnie i bezpiecznie zamontować rusztowanie. Specjaliści zajmą się chętnie takim zleceniem, działając zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami BHP. 

Warto pamiętać, że rusztowanie może być zamontowane tylko przez przeszkolonych fachowców, dlatego bez odpowiednich uprawnień nie możesz zająć się taką pracą. Tymczasem specjaliści z firmy Monter Konstrukcje Rusztowaniowe nie tylko pomogą Ci w sprawnym montażu i demontażu rusztowań, ale również gwarantują transport rusztowań pod wskazany adres.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas