Artykuł sponsorowany Potrzebny Ci dźwig? Wynajmij nowoczesny sprzęt w firmie Dom-Bud!

Potrzebny Ci dźwig? Wynajmij nowoczesny sprzęt w firmie Dom-Bud!

Dźwig to maszyna, która jest wykorzystywana przy wielu pracach budowlanych. Jest niezastąpiona zwłaszcza jeśli chodzi o przenoszenie dużych elementów konstrukcyjnych. To specjalistyczny sprzęt, którego ceny są bardzo wysokie. Dlatego gdy jest nam potrzebny to, zamiast zakupu warto rozważyć wynajem, który jest atrakcyjniejszym rozwiązaniem. Takie usługi oferuje doświadczona firma Dom-Bud ze Szczecina!

Do kogo skierowana jest usługa wynajmu dźwigu?

To popularna usługa, z której korzystają zwykle przedsiębiorcy potrzebujący takiego sprzętu do realizacji jednorazowego zlecenia. W takim przypadku zakup maszyny jest zupełnie nieopłacalny, zatem wynajem dźwigu jest najlepszym wyjściem. To jednak niejedyna grupa osób, która może skorzystać z takiej oferty. Firma Dom-Bud tego typu usługi proponuje również prywatnym inwestorom. Wypożyczenie dźwigu często jest też jedynym rozwiązaniem dla firm budowlanych, gdy ich sprzęt właśnie się zepsuł lub nagle potrzebna jest większa ilość żurawi.

Do jakich prac przydaje się dźwig?

Dźwigi są przydatne przede wszystkim na budowach. Najczęściej wykorzystywane są podczas wznoszenia piętrowych budynków. Niezastąpione są do stawiania szalunków i układania elementów prefabrykowanych na wysokich kondygnacjach.

Przydają się również podczas montażu i demontażu budynków, w tym również stalowych i żelbetowych konstrukcji. Oferowane przez nas maszyny na wynajem świetnie się sprawdzają też przy drobnych pracach takich jak np. usuwanie niebezpiecznych gałęzi, czy rozbiórka kominów

. – dodaje ekspert z firmy Dom-Bud.

Poza tym warto wiedzieć, że dźwigi proponowane przez tę szczecińską firmę z powodzeniem nadają się też do załadunku i rozładunku towarów wielkogabarytowych. Dom-Bud może zaoferować najszerszy zakres usług sprzętowych na terenie Szczecina, dlatego jeśli poszukujemy najlepszej oferty wynajmu dźwigu, to warto bliżej zapoznać się z propozycją tejże firmy. Dostępne są jedynie specjalistyczne maszyny znanych i cenionych marek oraz przede wszystkim każda maszyna jest wytrzymała, nowoczesna i wydajna.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas