Materiał Partnera Pomiar elektryczny instalacji w Twoim domu z firmą Pi-Energa

Pomiar elektryczny instalacji w Twoim domu z firmą Pi-Energa

Dom to dla każdego z nas azyl bezpieczeństwa, ale żeby rzeczywiście tak było, właściciele budynków mieszkalnych muszą pamiętać o regularnym kontrolowaniu wszelkich instalacji. Przeprowadzeniem pomiarów elektrycznych na terenie Zduńskiej Woli, Sieradza oraz okolic obu tych miejscowości może zająć się firma Pi-Energa, której mocną stroną są zarówno pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, jak i indywidualne podejście do klienta oraz nowoczesne zaplecze techniczne.

Kiedy warto przeprowadzić pomiary elektryczne?

Przede wszystkim należy zacząć od tego, że pomiary elektryczne nie tylko warto, ale trzeba przeprowadzać regularnie. Ten fakt jest podyktowany przepisami Prawa Budowlanego, w którym można znaleźć informację o tym, że osoba z uprawnieniami elektrycznymi powinna skontrolować budynek przynajmniej raz na 5 lat. Należy jednak podkreślić, że wykonanie pomiarów elektrycznych to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa, wszak wykrycie usterek w instalacji elektrycznej w porę to gwarancja tego, że wada zostanie szybko wyeliminowana i nie będzie stanowić zagrożenia dla użytkowników przestrzeni.

Jak wyglądają pomiary elektryczne przeprowadzane przez firmę Pi-Energa?

Pi-Energa jest firmą świadczącą między innymi usługę pomiarów elektrycznych. Przedsiębiorstwo prężnie działa na terenie Sieradza, Zduńskiej Woli oraz okolic obu miejscowości. Dzięki pomocy fachowców z tego przedsiębiorstwa właściciele zarówno domów jednorodzinnych, jak i obiektów handlowych czy produkcyjnych mogą być pewni, że instalacja w ich budynku jest bezpieczna i nie stanowi zagrożenia dla użytkowników przestrzeni. Pomiary elektryczne obejmują pomiar ochrony przeciwporażeniowej oraz zabezpieczeń różnicowoprądowych, a także pomiar rezystancji, czyli wielkości oporu na przepływ prądu w obwodzie elektrycznym izolacji i uziemień.

Specjaliści z Pi-Energa mają zarówno stosowne uprawnienia, jak i wieloletnie doświadczenie, a ich nieocenionym wsparciem jest nowoczesny sprzęt – wszystko to jest gwarancją prawidłowo przeprowadzonych pomiarów. Klienci tego przedsiębiorstwa mogą liczyć na pomoc fachowców nie tylko wtedy, kiedy zachodzi konieczność wykonania pomiarów elektrycznych, ale również wówczas, gdy w grę wchodzi montaż monitoringu czy też instalacji antywłamaniowych i przeciwpożarowych, a także wykonanie elektroinstalacji. Jak widać, kompleksowość usług świadczonych przez fachowców z firmy z siedzibą w Sieradzu sprawia, że z jej oferty warto skorzystać zarówno na etapie budowy, jak i podczas regularnych przeglądów w domu lub firmie.

Opracowanie:

Pi-Energa Janusz Ciepłuch

Podłężyce 34

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas