Materiał Partnera Oznakowania drogowe oferowane przez Zakład oznakowania drogowego ZODSOR2

Oznakowania drogowe oferowane przez Zakład oznakowania drogowego ZODSOR2

Znaki drogowe mają ogromne znacznie, jeśli chodzi o kwestie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dzięki nim kierowcy wiedzą, w jaki sposób mogą poruszać się na danym odcinki drogi. Wyróżnia się kilka rodzajów znaków drogowych, a wśród nich są pionowe oraz poziome. Produkcją i wykonywaniem zarówno jednych, jak i drugich zajmuje się Zakład oznakowania drogowego ZODSOR2. Zobacz, jakie znaki oferuje ta firma.

Jakie oznakowania wytwarza Zakład oznakowania drogowego ZODSOR2?

Zakład oznakowania drogowego ZODSOR2 świadczy usługi produkcji, sprzedaży, wypożyczania oraz montażu znaków drogowych. Działalność tej firmy ma na celu zagwarantować wysoki poziom bezpieczeństwa ruchu drogowego. Pracownicy wspomnianego zakładu doskonale zdają sobie sprawę z tego, że ustawienie odpowiednich znaków na drodze znacznie zmniejsza ilość wypadków, kolizji i innych zdarzeń drogowych. Nadrzędnym celem Zakładu oznakowania drogowego ZODSOR2 jest zapewnienie kierowcom i pieszym bezpieczeństwa na drodze. To możliwe jest dzięki zastosowaniu odpowiednich znaków. Wspomniana firma oferuje między innymi:

 • oznakowania ulic,
 • oznakowania dróg,
 • oznakowania parkingów,
 • oznakowania robót drogowych.

W asortymencie Zakładu oznakowania drogowego ZODSOR2 znajdziemy przede wszystkim rozmaite oznakowania pionowe i poziome. Poziome znaki drogowe mogą być wykonane metodą cienkowarstwową oraz grubowarstwową. Wśród znaków pionowych oferowanych przez firmę ZODSOR2 znajdziemy np.:

 • znaki ostrzegawcze,
 • znaki zakazu,
 • znaki nakazu,
 • znaki informacyjne,
 • znaki uzupełniające,
 • znaki kierunki i miejscowości,
 • znaki dodatkowe,
 • tabliczki do znaków drogowych.

Oprócz wytwarzania rozmaitych znaków drogowych Zakład oznakowania drogowego ZODSOR2 zajmuje się także projektami organizacji ruchu. Tego typu usługi związane są z organizacją docelową i tymczasową. Uzupełnieniem oferty tej firmy jest sygnalizacja wahadłowa. Sprawdzi się ona np. w przypadku remontu jednego pasa ruchu na dwupasmowej drodze, gdy kierowcy mogą korzystać wyłącznie z jednej strony jezdni.

Gdzie i kiedy sprawdzą się znaki drogowe Zakładu oznakowania drogowego ZODSOR2?

Główną specjalizacją Zakładu oznakowania drogowego ZODSOR2 z Wrocławia jest produkcja znaków drogowych, ich sprzedaż i wynajem, a także montaż. Rozmaite oznakowanie, jakie znajdziemy w asortymencie tej firmy, sprawdzi się zarówno podczas tymczasowej zmiany organizacji ruchu, jak i na stałe. Zatem z usług wspomnianego zakładu oznakowania drogowego można korzystać np. w trakcie remontu dróg, ich rozbudowywania i innych prac budowlanych. Wtedy też niezbędne jest przeprowadzenie zmiany organizacji ruchu, a w tym świetnie sprawdzają się znaki drogowe oferowane przez Zakład oznakowania drogowego ZODSOR2. Dzięki nim kierowcy będą wiedzieli, jak poruszać się po drodze, aby nie popełnić żadnych wykroczeń i innych kolizji.

Opracowanie:

ZODSOR 2 Zakład Oznakowania Drogowego

Wrocław , Kwidzyńska 4

Podziel się