Materiał Partnera
Nowoczesność i tradycjonalizm firmy Kamieniarstwo Krochmal

Nowoczesność i tradycjonalizm firmy Kamieniarstwo Krochmal

Wnętrzarstwo, meblarstwo, sztuki budowlane, dekoratorstwo, a także branża funeralna, wykorzystuj różnego rodzaju kamienie naturalne, które po odpowiedniej obróbce, stają się przepięknymi, eleganckimi, a także trwałymi konstrukcjami. Warto przy tym wiedzieć, że dzisiaj są one przez najlepsze zakłady kamieniarskie tworzone zarówno nowoczesnymi technikami zapośredniczonymi innowacyjnymi maszynami, jak i tymi ugruntowanymi latami tradycji. Tylko w taki sposób można uzyskać wyróżniające się wyroby, które zaskoczą swoim wizualnym pięknem. Z tego słynie między innymi firma Kamieniarstwo Krochmal!

Nowoczesność zakładu Krochmal

Nowoczesność zakłady Krochmal składa się na trzy ważne elementy. Pierwszym z nich jest posiadanie innowacyjnego parku maszynowego, który zapewnia szybką oraz precyzyjną pracę. Drugim elementem jest wdrożenie odpowiednich standardów jakościowych, zakładających wykorzystanie tylko materiałów o atestowanych parametrach użytkowych. Trzecim zaś, jest elastyczna obsługa klientów, którzy mają możliwość uczestnictwa w procesie projektowym. Firma Kamieniarstwo Krochmal, jest bowiem w stanie udać się na konsultacje w miejsce wskazane przez klienta, a dzięki nowoczesnej technologii przedstawić podglądowe propozycje. Ważne jest to nie tylko w kontakcie z partnerami biznesowymi – nekropolie, parafie, sklepy z dekoracjami cmentarnymi, pracownie meblarskie, firmy remontowe i budowlane – ale także z osobami prywatnymi. Przedsiębiorstwo działające w Szprotawie i Żaganiu, jest bowiem otwarte na realizację różnych projektów. Mowa o nagrobkach, grobowcach, rzeźbach, blatach kuchennych, stołach kamiennych, schodach, obudowach kominków, czy o parapetach wewnętrznych i zewnętrznych.Tradycjonalizm – artyzm i długoletnie doświadczenie

Firma Kamieniarstwo Krochmal zbudowało sobie wysoką przewagę konkurencyjną w branży nie tylko dzięki postępowości, ale także dzięki tradycjonalizmie. To właśnie wykorzystywanie technik i procesów pracy charakterystycznych dla zakładów działających kilkadziesiąt lat temu, przedsiębiorstwo to nie tworzy masowych produktów, ale wyroby dopracowane, co do najmniejszego szczegółu. Można to zauważyć między innymi przeglądając ofertę nagrobków z wykonanymi złotymi grawerami, a także z pięknymi rzeźbami aniołów. Ich wykonanie jest możliwe tylko dzięki artystycznemu zmysłowi, który dzisiaj w branży kamieniarskiej przez wykorzystanie nowoczesnej technologii powoli zanika. Jeśli chcesz zatem uzyskać przepiękne konstrukcje w różnych porządkach wzorniczych, koniecznie podejmij współpracę z przedsiębiorstwem Jolanty Krochmal.

Opracowanie:

Jolanta Krochmal. Kamieniarstwo

Szprotawa , Kościuszki 38d

Podziel się