Materiał Partnera Niezawodne bramy garażowe i przemysłowe w ofercie firmy Door-Car

Niezawodne bramy garażowe i przemysłowe w ofercie firmy Door-Car

Bramy segmentowe garażowe można dopasować praktycznie do każdego budynku. Dzięki odpowiednim mechanizmom otwierającym (system pionowy lub poziomy) znajdują  zastosowanie nie tylko w przypadku otworów o standardowych wymiarach, ale także w tych bardziej nietypowych o różnych kształtach. Firma Door-Car z siedzibą w Miedzianej Górze zajmuje się sprzedażą oraz montażem segmentowych bram garażowych i przemysłowych.

W czym specjalizuje się firma Door-Car?

Firma Door-Car specjalizuje się głównie w sprzedaży i produkcji bram garażowych, segmentowych oraz przemysłowych. Ponadto zajmuje się montażem automatyki do bram przemysłowych i garażowych. Produkowane przez firmę bramy wykonane są z paneli czołowych europejskich producentów. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości elementów osiągają one najwyższe parametry użytkowania oraz łączą w sobie takie cechy jak trwałość, bezpieczeństwo, a także estetykę.

Firma zajmuje się produkcją solidnych i funkcjonalnych bram garażowych segmentowych, które pasują do budynków w różnym stylu. Zapewnia kompleksowe wsparcie przy doborze, konfiguracji i montażu bram w magazynach, halach fabrycznych i wielu innych obiektach. Oferuje także transport wyprodukowanych u siebie bram i automatyki. Dzięki nowoczesnym technologiom, doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze, firma jest w stanie spełnić wszystkie wymagania klientów.

Dlaczego warto postawić na współpracę z firmą Door-Car?

Firma Door-Car oferuje klientom bardzo szeroki wybór rozmiarów i kolorów, który pozwala skonfigurować bramę niemal do każdego garażu czy magazynu. Wszystkie produkty mają bardzo dobre właściwości termoizolacyjne, są trwałe, bezpieczne i przede wszystkim niezawodne, co gwarantuje wysoka jakość zastosowanych podzespołów, takich jak panele izolacyjne, prowadnice, sprężyny oraz serce całej bramy automatycznej, jakim jest napęd.

Wszystkie realizacje firmy – zarówno standardowe, jak i niestandardowe – swoją odporność względem wielu czynników zawdzięczają wyselekcjonowanym materiałom, z których zostają wykonywane. Wieloletnie doświadczenie oraz dostęp do wysokiej jakości tworzyw umożliwia firmie Door-Car tworzyć wysokiej jakości bramy przystosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Bogaty wybór rodzajów bram pozwala jej również na zastosowanie produktów w niemal każdej sytuacji montażowej. 

Opracowanie:

Door-Car Producent bram segmentowych

Miedziana Góra , Tumlińska 59

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas