Materiał Partnera Montaż łazienkowych zestawów podtynkowych z firmą hydrauliczno-budowlaną Piotra Bieli

Montaż łazienkowych zestawów podtynkowych z firmą hydrauliczno-budowlaną Piotra Bieli

Aranżacja stylowej i nowoczesnej łazienki wymaga zastosowania przemyślanych rozwiązań montażowych. Baterie natynkowe powoli przechodzą do historii, ustępując miejsca minimalistycznym zestawom podtynkowym. Z pomocą specjalistów z firmy hydraulicznej Piotra Beli wykończysz łazienkę, w której większa część baterii będzie ukryta w ścianie. Stwórz iluzję większej przestrzeni w kilku prostych krokach!

Montaż baterii podtynkowych – firma hydrauliczna Piotra Bieli

Masz już dość tradycyjnej armatury z dużą ilością wyeksponowanych rurek, przyłączy i zaworów? Klasyczne zestawy baterii nie tylko psują design nowoczesnego pomieszczenia, ale są wyjątkowo niepraktyczne i szybko zbierają brud w zagłębieniach. Bateria podtynkowa, instalowana w ścianie, sprawdzi się we wszystkich minimalistycznych wnętrzach. Jak wskazuje fachowiec z firmy hydraulicznej Piotra Bieli, montaż systemów podtynkowych jest wskazany na etapie remontu łazienki, ponieważ przed przystąpieniem do instalacji trzeba przygotować wnękę w ścianie. 

Nasi fachowcy podejmą się montażu zestawów prysznicowych, wannowych oraz umywalkowych. Zanim rozpoczniemy pracę ocenimy grubość ściany – w przypadku zbyt cienkich struktur zbudujemy dodatkową konstrukcję z płyt karton-gipsowych lub dostawimy kilka bloczków z betonu komórkowego – mówi pracownik firmy Piotra Bieli.

Zestawy podtynkowe – sposoby montażu

Montaż baterii podtynkowej wymaga dużej precyzji. Na początku należy doprowadzić instalację wodociągową i osadzić korpus baterii w przygotowanej wnęce. Z pomocą ekspertów z firmy Piotra Bieli usługa zostanie wykonana szybko i precyzyjnie. Podczas montażu specjaliści zabezpieczą wszystkie chromowane elementy armatury przy użyciu osłon poliestrowych. Kluczem do uzyskania satysfakcjonującego efektu końcowego jest zadbanie o poprawność i szczelność instalacji. Sprawne rozmieszczenie elementów instalacji wymaga dużego doświadczenia i użycia dedykowanych narzędzi, dlatego warto powierzyć realizację tej usługi fachowcom z wieloletnim stażem w branży.

 

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas