Artykuł sponsorowany Listwy jako elementy ozdobne okien

Listwy jako elementy ozdobne okien

Listwy montowane do okien na zewnątrz trzeba dostosować do kształtu, koloru i proporcji skrzydeł okiennych, ale również elewacji. Istnieje możliwość wyboru gotowych produktów z katalogu lub stworzenie własnego projektu. Dobrze dobrane i zamontowane gwarantują wizualną poprawę budynku oraz pozwalają wyróżnić się na tle klasycznych gzymsów. Dlaczego listwy okienne zewnętrzne to dobry wybór? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Czy można je założyć samodzielnie?

Co wziąć pod uwagę, wybierając listwy zewnętrzne do okien?

Zewnętrzne listwy wokółokienne dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach, a także kształtach. Ponadto są wykonane z wielu materiałów i mogą być pokryte, choć nie zawsze, dodatkową ochroną. Co ważne, można je zainstalować do okien, drzwi balkonowych, a także zewnętrznych. Przed wyborem idealnych listw lub stworzeniem autorskiego projektu należy uwzględnić wszystkie powyższe czynniki, aby mieć pewność, że idealnie wpasują się wystrój budynku.

Gotowe wyroby w marketach często nie pasują do okien ze względu na styl oraz kolorystykę. Co gorsze, jakość użytych materiałów i samo wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Wtedy warto skorzystać z usług doświadczonego producenta i zamówić sztukaterię elewacyjną dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Firma Sztukateria Oknińscy z województwa mazowieckiego gwarantuje precyzję wykonania oraz korzysta tylko z surowców najwyższej jakości, dzięki temu listwy zewnętrzne okienne przez długi czas pozostają w nienagannym stanie. Niezależnie od kształtu okna pracownicy bez trudu wykonują dopasowane gzymsy, dlatego nawet posiadacze niestandardowych projektów domów mogą cieszyć się stylowymi listwami.

Upiększenie okien listwami ozdobnymi – rozwiązanie dla mieszkań i domów

Różnego rodzaju listwy ozdobne okienne to doskonały sposób na upiększenie okien zarówno w domach, jak i mieszkaniach. Najlepiej postawić na styropianowe profile pokryte elastyczną masą, ponieważ mają bardzo dużą przyczepność, a jednocześnie wysoką trwałość. W zależności od rodzaju budynku można wybrać minimalistyczne, jak i ekstrawaganckie ozdobne gzymsy do okien.

Montaż zewnętrznej sztukaterii do okien jest bardzo prosty i nie wymaga dodatkowych akcesoriów. To rozwiązanie stosunkowo tanie, a zapewnia rewelacyjne walory estetyczne, które trudno osiągnąć innymi metodami. Ich założenie jest łatwe i szybkie, dlatego z bez trudu w niedługim czasie można z ich pomocą odświeżyć zewnętrzną stronę budynku bez ponoszenia dużych kosztów.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas