Materiał Partnera Kuchnie i łazienki granitowe z pracownią kamieniarską KG STONE

Kuchnie i łazienki granitowe z pracownią kamieniarską KG STONE

Kamienie naturalne występują w różnych odmianach. W pracowni kamieniarskiej KG STONE wykorzystywane są marmury, spieki kwarcowe, konglomeraty, onyks, a także granit. Najwięcej zamówień dotyczy produkcji różnych elementów wnętrzarskich z ostatniego wymienionego materiału. Firma KG STONE, która od lat cieszy się zainteresowaniem inwestorów z całej Polski, szczególnie mocno wyspecjalizowała się w obróbce granitu do kuchni oraz łazienek. Dlaczego to właśnie ten kamień i tę pracownię kamieniarską warto wybrać?

Uniwersalny, ponadczasowy i trwały granit w Twoim domu

Kamieniarze z firmy KG STONE ze Strzegomia od lat działają w branży, wykorzystując w swojej pracy najwyżej klasy granit karkonoski, strzegomski, strzeliński i kudowski. Materiał dostarczany do pracowni pochodzi od sprawdzonych i renomowanych producentów, którzy osławieni są ze swojej jakości w całej Europie. Granit obrabiany w nowoczesnym parku maszynowym KG STONE, gdzie wykorzystuje się m.in. technologię waterjet, nie tylko jest piękny, ale bardzo trwały. Warto wykorzystać go w kuchni i łazience ze względu na unikalne parametry techniczne.

Kamienie granitowe po odpowiedniej obróbce są odporne na ścieranie, wysokie i niskie temperatury, chemię, zabrudzenia, zarysowania, blaknięcie i uszkodzenia mechaniczne. Wybierając firmę KG STONE, inwestor stawia zatem na stworzenie żywotnej konstrukcji, która bez straty swojego blasku przetrwa nawet kilka dekad. Jakie elementy granitowe może zaś stworzyć dla kuchni i łazienki?

Zespół projektantów i kamieniarzy KG STONE mają olbrzymie doświadczenie w produkcji granitowych paneli ściennych i podłogowych, blatów kuchennych i łazienkowych, a także obudów mebli, wanien i zestawów WC. Granit można w pomieszczeniach wykorzystać również przy tworzeniu stopni, wysp kuchennych oraz parapetów. Projektanci KG STONE proponują również niebywale efektowne aranżacje granitowe dla prysznicu typu walk-in.

Stylowe kuchnie i łazienki wykończone granitem

Granit tak chętnie wykorzystywany jest w kuchniach i łazienkach zarówno ze względu na swoje wysokie własności techniczne, jak i na przepiękną estetykę. Firma KG STONE udowadnia to, przedstawiając klientom wiele odmian kolorystycznych granitu, a także różne opcje wykończenia kamienia. Inwestorzy mogą liczyć na tworzenie wizualizacji 3D, które wiernie przedstawiają wygląd planowanej łazienki i kuchni granitowej. Blaty czy parapety mogą mieć finezyjne, okrągłe lub kwadratowe krawędzi, a także różne powierzchnie np. satynową, polerowaną, szczotkowaną czy wykończenie lapatura. Jakie aranżacje polecają projektanci KG STONE? Jeden z nich rekomenduje:

Warto postawić na czarny granit Absolute Black w wersji satynowanej, która nie odbija światła otoczenia. Daje  to świetny efekt kontrastu w stosunku do szafek wykonanych np. na wysoki połysk. Granit czarny satynowany charakteryzuje się też wysoką odpornością na zarysowania, a jego powierzchnia przypomina lustro. Równie pięknym granitem jest Antiq Gold, nadający się przy tworzeniu blatów w iście antycznej stylistyce. Ciepły i zarazem niepowtarzalny wzór tego granitu wywołują zachwyt nawet u najbardziej wymagających klientów.

Specjaliści KG STONE dodają, iż granit pasuje do kuchni i łazienek w różnych stylach: industrialnym, kolonialnym, imperialnym, art deco, eleganckim, skandynawskim, rustykalnym, nowoczesnym czy awangardowym. Z tego też względu zainteresowanie nim jest olbrzymie, a firma ze Strzegomie przyjmuje zlecenia na zaprojektowanie określonych elementów wnętrz, ich wyprodukowanie i wreszcie na ich montaż. 

Opracowanie:

Paweł Kwiatkowski Kuchnie granitowe

Strzegom , Olszowa 69

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas