Materiał Partnera Konstrukcje z wysokogatunkowego drewna

Konstrukcje z wysokogatunkowego drewna

Drewno to bardzo wdzięczny materiał, który pozwala uzyskać najbardziej zachwycające efekty. Wykorzystywane jest do budowy całych domów, ich szkieletów oraz konstrukcji i mebli stawianych w ogrodach. Dziś obserwujemy powrót do natury i wiele osób decyduje się na ekologiczne materiały i rozwiązania. Konstrukcje z drewna to ciekawy sposób jak uatrakcyjnić wizualnie nasz ogród i dom. To również materiał, który, gdy o niego odpowiednio zadbamy, posłuży nam przez lata!

Usługi ogólnobudowlane Piotr Ślązak, to przedsiębiorstwo specjalizujące się w projektowaniu, wykonywaniu oraz modernizacji konstrukcji z wysokogatunkowego drewna. Profesjonalizm, pasja, wiedza oraz doświadczenie to cechy, które wyróżniają nas na rynku. Nowoczesny park maszynowy oraz nieustanne zdobywanie wiedzy i poznawanie nowych trendów pozwalają na realizowanie najbardziej nietypowych zleceń. Pomożemy przekształcić Państwa pomysł w funkcjonalne i stylowe rozwiązanie!

Od projektu do realizacji

Drewniane elementy to piękne wykończenie naszego ogrodu, domu lub mieszkania. Pomagają zbudować odpowiednią atmosferę, podkreślają bliskość z naturą i pięknie komponują się z roślinnością wokół naszego domu. W zależności od ostatecznego projektu taka konstrukcja może pasować idealnie do stylu nowoczesnego, jak i tego nieco bardziej retro. Warto zacząć współpracę z nami, jeśli marzy się Państwu drewniany taras lub stylowa altana ogrodowa. Podczas konsultacji z klientem poznajemy jego potrzeby, upodobania i sprawdzamy miejsce, w którym ma powstać dana budowla. Wspólnie przygotowujemy projekt uwzględniający szereg czynników. We wszystkich swoich pracach wykorzystujemy produkty najwyższej jakości. Drewno, z którego budujemy poszczególne elementy sprowadzamy ze Skandynawii, uprzednio odpowiednio je selekcjonując, aby zapewnić Państwu nie tylko estetyczny, ale również wytrzymały produkt. Realizując zamówienie pozostajemy w kontakcie z klientem, aby miał pewność, że jego życzenia zostały uwzględnione oraz doradzając najlepsze rozwiązania w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.

Konstrukcje z drewna

Oferujemy przygotowanie projektu oraz wykonanie takich konstrukcji jak altana ogrodowa, taras, drewniany domek letniskowy do 35 m2, ogrodzenie, wyposażenie ogrodu. Ponadto realizujemy zamówienia na wiaty ogrodowe i samochodowe, drewutnie, ogrody zimowe, zabudowy kuchni letnich, pergole, budy dla psa czy całoroczne domki z drewna. Zdajemy sobie sprawę, że ogród to miejsce, w którym relaksujemy się po trudach dnia, dlatego wspólnie z Państwem chcemy zrealizować wizję, która pomoże to osiągnąć. Posiadamy również odpowiednią wiedzę z zakresu renowacji oraz konserwacji konstrukcji drewnianych. Wykorzystujemy do tego środki wyłącznie od sprawdzonych producentów. Dlatego możemy pomóc również w odświeżeniu wcześniej postawionych konstrukcji lub przeszkolić jak dbać o nowy nabytek. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, profesjonalizm, rzetelność i dotrzymanie ustalonych terminów.

Podziel się