Materiał Partnera Kompleksowy przegląd dachu z firmą Miro Dach System

Kompleksowy przegląd dachu z firmą Miro Dach System

Pokrycie dachowe każdego budynku wymaga odpowiedniej konserwacji. Aby zapobiegać większym naprawom, przeglądy dachów powinny być przeprowadzane przez fachowców regularnie przynajmniej raz do roku. Zastanawiasz się, na czym polega taka kontrola oraz komu powierzyć jej wykonanie? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj przebieg przeglądu technicznego dachu wykonywanego przez specjalistów z firmy Miro Dach System z Gliwic!

Na czym polega przegląd pokryć dachowych?

Kontrola techniczna dachu to bardzo ważny element dbania o zewnętrzne części każdego budynku. Prace te powinny być wykonywane przez specjalistów z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz przy użyciu sprzętu przeznaczonego do tego typu zadań. 

Ważną częścią przeglądu pokryć dachowych jest dokładne wyczyszczenie przestrzeni myjką ciśnieniową w celu zlokalizowania, chociażby najmniejszych zniszczeń. Gdy powierzchnia będzie przejrzysta, należy dokonać przeglądu technicznego w celu ewentualnych drobnych napraw. Do prac konserwatorskich dachu należy również nakładanie nowej warstwy farby mającej nie tylko odświeżyć jego wygląd, ale także dodatkowo zakonserwować i zabezpieczyć przed czynnikami pogodowymi.

Gdzie znaleźć fachowców od konserwacji dachów?

Specjalistami zajmującymi się kompleksowymi przeglądami pokryć dachowych są dekarze. Jak podkreśla expert: Fachowcy pracujący w tym fachu posiadają kwalifikacje do wykonywania robót na wysokościach oraz umiejętności i doświadczenie niezbędne do świadczenia usług dekarskich.

Miro Dach System to przedsiębiorstwo z Gliwic działające w branży dekarskiej na terenie Górnego Śląska od prawie 15. lat. Poza przeglądami dachów firma oferuje m.in. usuwanie uszkodzeń poszycia dachowego na folii PCV, krycie dachów blachą trapezową czy montaż elewacji budynku i rynien oraz pionów. Działalność specjalistów z Miro Dach System opiera się na obsłudze zarówno klientów prywatnych, jak i wspólnot oraz przedsiębiorstw. Wszystkie zlecenia realizują terminowo. Firma gwarantuje najwyższa jakość usług w konkurencyjnych cenach.

Opracowanie:

Miro Dach System

Gliwice , Czwartaków 2 lok. 35

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas